feyza95
feyza95 (üye)
Şanlıurfa / Amatör

Allah Aşkına Yrdım Edin Resimlerim Gitti

Merhba, yıllardır çektiğim bütün aile resimleri vs hepsi gitti... feci üzülüyorum lütfen yardım edin.recover my files v5 programını indirip kurdum hatta anlatıldığız şekilde lost files'ide oluşturdum,resimlerimi buldum ama save edince online activation - offline activation diye 2 seçenek çıktı nedir bunlar napmalıyım? lütfen yardım edin çok zor durumdayım .. resimlerimi geri aliyim yeter...

Tarih: 6 Nisan 2013, 11:09 - İp: 95.***.**2.58
lightingturkey
lightingturkey (üye)
Kilis / Amatör

ben sildiysem başkası bulsun istemem

bu durum bilgisayar dünyası için iyi bi fantezi

eğer böyle bişey istiyorsan 2 seçenek var;
1- siliceğin önemli şeyleri pcye atma
2- kimse bulmasın istiyorsan o diski paramparça kır at, hatta yak.

Tarih: 7 Nisan 2013, 16:35 - İp: 209.***.**1.194
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

"bu durum bilgisayar dünyası için iyi bi fantezi"..

Tarih: 7 Nisan 2013, 17:49 - İp: 176.***.**1.69
feyza95
feyza95 (üye)
Şanlıurfa / Amatör

ben napıcam peki ? recover my files v5'den vazgeçin mi diyosunuz? başka program mı kuriyim, napiyim ? şu recoverın lisans olayı çözülemez mi ?..

Tarih: 7 Nisan 2013, 19:07 - İp: 95.***.**0.83
aea
aea (üye)
Giresun / Meraklı

feyza95,
Aşağıdaki linkteki programı indirip bununla kurtarın. Ücretsiz bir programdır ve ücretsizlerin içinde en iyisidir diyebilirim.

http://www.piriform.com/recuva

Tarih: 7 Nisan 2013, 23:02 - İp: 94.***.**2.200
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

çok şaşkınım...

çok zaman önce izleyip sildiğim yüzlerce MB boyutunda belgesel filmleri bile buldum...aralarında "köy enstitüleri", "mustafa" vb. çok sayıda NTV belgeselleri tekrar karşıma çıktı...

hala anlayamıyorum, hani ufak tefek şeyleri bir yerlere sıkıştırmıştı diyelim, peki tek başına 350-500 MB belgesel filmi nereye sıkıştırıyor bu makina...

sildiklerimizi depolayan birim nerede, onu bilen var mı?..

Tarih: 8 Nisan 2013, 14:45 - İp: 176.***.**1.69
feyza95
feyza95 (üye)
Şanlıurfa / Amatör

sayın aea,program ücretsiz mi emin misiniz ? dolarlı falan biikaç rakam çıktı da ücretli olmasın nasıl indiricem ?

Tarih: 8 Nisan 2013, 16:22 - İp: 31.***.**7.248
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

üçünden en soldaki ücretsiz, altta piriform.com'un üzerine tıkalayınca ücretsiz versiyonu indiriyor...

Tarih: 8 Nisan 2013, 16:36 - İp: 176.***.**1.69
feyza95
feyza95 (üye)
Şanlıurfa / Amatör

ben recuvayı indirdim.videolarımı falanda buldu ama kimisinin üzerinde zayıf,çok zayıf,kurtarılamaz falan yazıyor.bunların gerçektende kurtarılma gibi bi imkanları yok mu ? gitti mi yani :/

Tarih: 8 Nisan 2013, 18:29 - İp: 95.***.**2.89
aea
aea (üye)
Giresun / Meraklı

Kurtarılamaz yazanlar ancak profesyonel programlar ile kurtarılabilir. O da %100 değil.

kiev19 sildiklerini depolayan birim senin bilgisayarındaki sabit diskin kendisi. daha önce dediğim gibi hiçbir veri tam olarak silinemez.

Tarih: 8 Nisan 2013, 19:16 - İp: 94.***.**2.200
feyza95
feyza95 (üye)
Şanlıurfa / Amatör

hımm..bide şimdi kurtardığım resim video vs... d' ye atamıyorum.bi daha silinebilirmiş.silinen yerden farklı bi yere atmak gerekiyormuş.bu sefer resimleri nereye atacağımı şaşırdım.c'de vebelgelerimde yer yok.hafıza kartlarımı da doldurdum.nereye atıcam şimdi ? d'ye atsam nolurki

Tarih: 8 Nisan 2013, 20:35 - İp: 95.***.**0.122