productions
productions (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Allah Rızası İçin Bakın

Abilerimden ricam ben yeniyim rahmetli babamın resimini diyarbakırda qüzel renklendirmesini bilen bulamadım Ama bu siteye baktım steve + bide remi5861 abimizi gördüm qüzel yapıyor bu abilerimden yardım iştiyorum lütfen allah rızası için renklendirme yapacak abilerim varsa bi yardımcı olursa çok sevinirim Simdi allah razo olsun tşkler
Resim qüzel bişey olmasını iştiyorum beklerimde 2 3 gün ama qüzel bi çalısmalarinizi bekleyorum Yardım Sever abilerime tşklerimi iletiyorum Basarıların devamını allahtan dilerim

likn Burda

Tarih: 19 Ağustos 2011, 19:11 - İp: 31.***.**8.73
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Selamlar,
hocam ne yaptın sen ya Allah rızası için dedin mi akan sular durur bende. Elimden gelen bişeyse mutlaka yaparım.

Yalnız bilmen gereken bişey var, biz bu forumda insanlara öğretmek maksatıyla birşeyler yapıyorum. Ben bu işi para karşılığı yapan birisi olarak internette ücretsiz olarak öğretmek haricinde iş yapmam. Paraylada yapmıyorum. Çünkü makbuz vs kesemediğim için illegal iş yani sektörü baltalamış oluyorum. (öyle olmasa bile ben öyle görüyorum) Ne yalan söyleyeyim yaparsam cidden hem etik olmaz hemde ben utanırım.

O yüzden yapıp yapmayacağım konusunda kesin bir şey söylemiyorum. Söz vermiyorum yani. Zaten yaparsam da nasıl yatığımı anlatırım herkes bişeyler öğrensin bak adam beleş iş yapıyor demesinler diye.

Du bakalım.

Anlayışla karşılayacağını umuyorum.

Tarih: 19 Ağustos 2011, 19:47 - İp: 95.***.**2.30
fkphotograpy
fkphotograpy (üye)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Son aylar da forum da hızla artmakta bu tür işler. Kimisi ya babamın,amcamın,rağmetli abinin, v.s v.s gitmekte... Hal böyle olunca asıl mevzu bu gösterdikteleri fotoğrafların aslında müşteriye sunulacak iş olduğu kısmını altlamalarıdır. Ben ne üstteki ne de forum paylaşlan hiç bir yenileme fotoğrafın samimiyetine inanmıyorum.Forum da bu işler de oldukça iyi olan insanları görüyorum. Bu insanlar ile görüşülse en azından bu kirlilik ortadan kalkar ve hak edilen ne ise yerini bulur. Bu işi çok uygun fiyata yapabilecek insanlar var bu forum da.

Bakınız üstteki saymış bu kişilerden ver adamın hakkını al cancanlı fotoğrafı. Yok eğer Diyarbakır'da bulamadım diyorsanız ben size Diyarbakır'ın en iyi ve en usta fotoğraf stüdyolarının adres ve telefon numaraları vereyim.

Tarih: 20 Ağustos 2011, 02:59 - İp: 85.***.**1.119
productions
productions (üye)
Diyarbakır / Meraklı

candasarin ben yapın diye zorlamadım + ben neden Yaan söylim sizlere benim neyimse neyimdir yalan borcum yok size sadece allah rızası için rıca ettim sizde derin konulara girmenin anlamı ne anlamadım neyse tşkler Yardımlarınız için

Tarih: 20 Ağustos 2011, 10:21 - İp: 31.***.**8.73
huseyin1134
huseyin1134 (üye)
İstanbul / Amatör

SİTEDE GÖREVLİLER KİM, ŞU YARDIMLA BAŞLAYAN KONULARI TEMİZLESİNLER ARTIK SİTE ÖĞRENİM YERİ OLMAKTAN CIKTI BENCE RESİM YAPILMASIN STEVE USTAYLA BU KONUDA TARTIŞMLARIMIZ OLDU ADAM ARTIK BİŞEY PAYLAŞMIYOR YAPILIRSA HAKSIZLIK OLUR DÜŞÜNCESİNDEYİM

Tarih: 20 Ağustos 2011, 12:14 - İp: 78.***.**1.69
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Etme bulma dünyası...

Eski bir üye ne demişti: "-muska yazdım ağanın itine, tutsa ne.... tutmasa ne ...."

-------------

Konuyu açan arkadaş, Diyarbakır'da bulundum.. Orada çok iyi fotoğrafçılar var.. O şehrin en büyük sorununun işsizlik olduğunu en iyi sen biliyor olmalısın.. Burada nyapılacak bir iyiliğin, bir kişinin günlük rızkına mal olması, hiç hoş bir durum değil..

Tarih: 20 Ağustos 2011, 12:27 - İp: 94.***.**6.196
lütfi32
lütfi32 (üye)
Isparta / Amatör

#lütfi32' tarafından 21.08.2011 19:56:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Ağustos 2011, 19:54 - İp: 78.***.**7.168
productions
productions (üye)
Diyarbakır / Meraklı

Remi abi tşkler allah razo olsun Saolsın emegine saglık

Tarih: 24 Ağustos 2011, 13:02 - İp: 31.***.**8.60
fotomehmet56
fotomehmet56 (üye)
Batman / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ben bu tür durumları pek doğru görmüyorum.Sonuç olarak o şehirdeki fotoğrafçı arkadaşlarımızın ekmeğini baltalamış oluruz...

Tarih: 1 Eylül 2011, 00:21 - İp: 94.***.**2.8
  • 1