lucius
lucius (üye)
İstanbul / Amatör

Pentax İçin Görüşler Lütfen

herkese merhabalar biraz sabredip dslr-like almaktan vazgeçtim iyiki oyle yaptım şimdi yaklaşık 1000-1100 ytl arasında bi bütçeye sahibim pentax k200 yada k10 düşünüyorum sanırım f/p olarak en iisi pentax olacak istanbulda bu fiyatlara 0 makine bulabilirmiyim birde hayyam fiyatlarından haberi olan varmı bu makinelerin yardım eden herkese teşekkürler şimdeden saygılar

Tarih: 2 Eylül 2008, 18:17 - İp: 85.***.**0.43
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

terbiyeni takın.

#gaijin' tarafından 19.09.2008 22:54:51 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Eylül 2008, 22:51 - İp: 88.***.**0.240
sercan85
sercan85 (üye)
İzmir / Amatör

gaijin çoğul kullanmışsın da beni katma lütfen; burdaki niyetim gaza gelmek değildi fikrimi söyledim çünkü ben olsam almazdım bunu da ortaya attım yanlışsa beni zaten çürütürdünüz.

Tamam abarttım kötü demekle ama diğerlerine göre geride olduğu açık diyelim.

Ben 400d hakkında o kadar okudum almadan önce ama elime alınca pek birşey değişmedi sadece hissi anlamaz insan..

Yoksa fotoğraf kalitesi , rawdaki esneklik,vs hepsini biliyordum hiçbiri beni şaşırtmadı.

Benim bu sitedeki esas amacım fotoğraf paylaşmak ve çekmek, ve koyuyorum da fotolarımı yoksa makina budalalığı yapmak değil zaten bu işler boş işler diye yazdım geçenlerde çok bilen bizlere. makina konusunda da sürekli okuduğum için (yazın bol vakit öldürdüm) bildiğimi düşündüğüm şeyi tavsiye ediyorum.
Ha ben de insanın zaman zaman gaza geldiğim oldu ama şimdi değil.

Tarih: 19 Eylül 2008, 23:27 - İp: 85.***.**5.90
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

sendenmi öğrencem terbiyeyi kaç yaş büyüğüm senden utanmıyonmu ileri geri konuşmaya ha!!

Daha öncede sataştın sabrını taşırma adamın !!! herşeyin bir sınırı var dikkat et bak yaşın küçük daha birgün sert kayaya çarparsın..benden sana tavsiye.. !!

Tarih: 19 Eylül 2008, 23:35 - İp: 78.***.**6.144
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yasını one cıkarıp durman ZAVALLI2lıgını dahada one cıkarıyor.
yasının adamı ol biraz,yenı oyuncak almıs cocuk gibi davranmayı bırak.
terbiyeni takın bıraz.

Tarih: 20 Eylül 2008, 00:21 - İp: 88.***.**2.113
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

artık belgelerle konuşcam

450d ve k200d yan yana canon'un renkleri buz gibi pentax cap canlı izleyin siz karar verin...

450d

K200d

Tarih: 20 Eylül 2008, 16:01 - İp: 78.***.**6.161