emrearici
emrearici (üye)
Konya / Amatör

Finepix 2960 Aldım Ama..

evet ama.. amaları var ilk defa fotoğraf makinası alıyorum, yarı profesyonel makina dedikleri galiba bu makina. yalnız şuan için normal fotoğraf makinalarından bile daha kötü bir görüntü alıyorum. bunun sebebi ise büyük ihtimalle hiç bir ayar vb. bilmediğim için olsa gerek. bu iso ayarları netlik ayarları. iyi fotoğraf nasıl çekilir iso nedir nasıl bir ayar yapmalıyım anatabilecek arkadaş varmı rica etsem ?

Tarih: 1 Eylül 2012, 23:58 - İp: 88.***.**4.35
metincambaz
metincambaz (üye)
Antalya / Amatör

keşke fujifilm gibi vasat bir markayla başlamasaydınız hocam, genel olarak fujifilm kullanıcılarının hepsi bundan şikayetci belirli ayarlarını yaptıktan sonra düzeliyormuş ama neye yarar

Tarih: 5 Eylül 2012, 15:55 - İp: 195.***.**9.174
erencakir
erencakir (üye)
İstanbul / Meraklı

Makineniz ne olursa olsun küçümsemeyin , en iyi fotoğrafları en iyi makineler çekmez
Selamlar

Tarih: 20 Aralık 2012, 19:22 - İp: 78.***.**4.142
alfaci
alfaci (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Öncelikle metincambaz hocama katılmıyorum.Fuji bence çok iyi bir giriş makinası.CANON forever tabi...Önce makinanızı iyi tanıyın.Her özelliğini öğrenin.Ondan sonra temel ayarları öğrenmeye başlayın.Yoksa öğrenemezsiniz.İso,enstantane,Wb vs. vs. bunlar ikinci plan işler.Ve zamana bırakın.Herşeyi biran da beklemeyin.Ben yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Tarih: 12 Ocak 2013, 01:07 - İp: 212.***.**0.119
  • 1