canerorhan
canerorhan (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

M10000

Arkadaşlar m10000 den sorun yaşıyorum fulle giriyor devamlı zoom yapıp full gidermek zorunda kalıyorum yardımcı olursanız sevinirim [email protected]

Tarih: 13 Aralık 2008, 14:10 - İp: 78.***.**8.198
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili remi 'ye bir kaç konuda katılıyorum verdiği bilgiler doğrudur, ancak makine ile dijital zoom yapmanın kameraya bir zararı yoktur dijital zoom aslında mevcut görüntünün croplanmasıdır. çok yakın çekim yapmak kameranın yaklaştırma sınırları dahilinde olduğu sürece sorun olmaz ancak ne zaman ki flu olmaya başladı o zaman kameranın yaklaştırma sınırlarını aşmışsınız demektir. bunun bir sakıncası olmamakla beraber sadece görüntü bozukluğu olur o kadar kameraya kalıcı hasar bırakmaz arızalanmasına neden olmaz.
Sevgili remi 'nin en son cümlesi çok doğru "yemek yapılan ortamlar gibi buğulu ortamlar nemli ortamlar kameranın nemlenmesine ve "nem uyarısı" DEW vermesine neden olur ve bu sakıncalıdır.

Selamlar Murat Özdemir www.panasonicyetkiliservisi.com

Tarih: 2 Ocak 2009, 22:58 - İp: 88.***.**2.196
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili ego37 md 10000 kemdi kategorisinde iyi bir kameradır. sony den de üstün olduğuna ben kişisel deneyimlerimle kaniyim. ancak kamerayı ya faturalı almak yada avrupa ülkelerinden örneğin almanyadan falan getirmek en doğrusu.

Tarih: 2 Ocak 2009, 23:02 - İp: 88.***.**2.196
ego37
ego37 (üye)
Kastamonu / Özel Gün Fotoğrafçısı

burkay bey haklısınız ama birebir japon bulmakta zor.ben kamera kötü demedim arkadaşa dügün cekimine yardıma gittim kullandım güzel görüntü veriyor .saygılarımla.

Tarih: 2 Ocak 2009, 23:12 - İp: 88.***.**8.101