marsyas
marsyas (üye)
Kocaeli / Amatör

Teknosa!!!!!!!!!!

yaklaşık bir ay önce dijital fotoğraf makinesi araştırıyordum kadıköydeki çeşitli mağazaları gezdim fiyatlar aldım sony w 50 fotograf makinesi 499 ytl idi
aynı makineyi teknosa da sordum 599 ytl dediler yetkili kişilere fiyat farkının neden bu kadar fazla oldugunu sordugumda burada böyle gibi saçma bi cevap vermekle yetindiler bu diğer elektronik cihazlar içinde böyle cevrenizdekileri uyarın daha fazla insan keriz yerine konmasın!!!!!!!!!!!!

Tarih: 3 Nisan 2007, 00:04 - İp: 85.***.**6.176
_broken_
_broken_ (üye)
Yurtdışı / Amatör

kesinlikle katılıyorum...

aynı şey benim de başıma geldi..

Tarih: 3 Nisan 2007, 16:54 - İp: 88.***.**0.181
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

e orada oyleymiş cokda sikayet etmeye gerek yok..siz nerede ucuzsa oradan alacaksınız..
hala daha cogu insan oradan alısveriş yapıyor,kredi kartına vadesiz taksıt yuzunden belki,belkide guvendiklerinden..kampanyalı urun fiyatları piyasa altında olabiliyor ve ben sadece o urunlerden aldım şimdiye kadar

ama şöyle birşeyde olabilir..bazı makinalar ıcın kılıf pil,hafıza kartınıda yanında veriyoruz diye kampanyaları oluyor(gerci onlarıda vermiyolar ama)..fiyat farkını yansıtarak yapıyor olabilirler bunu..

kim ne der bilmem ama teknosadan garantili alacagıma spot mal alırım daha iyi..

Tarih: 3 Nisan 2007, 17:12 - İp: 88.***.**5.206
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Teknosa benim için lunapark gibi bi yer. 10-15 metrekare alanda her an her sey olabilir komiklik adına

Tarih: 4 Nisan 2007, 00:03 - İp: 88.***.**4.239
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

orayı zaten gezip eğlenmek için kullanıyoruz..

fonksiyonlarını sorduğumuz halde yanlış bilgilendirme yapılmış ürünlerden, cep telefonu yakın akrabaya hibe edildi.. Bir fax makinesi var, gelip alana yarı fiyatına vericem.. fotokopi kağıdına, fax çekme özelliği olan makinenin fax kağıdı kullandığı bilgisini hangi görevli uydurduysa banada tarif etsin, nasıl oluyor o iş.. o makine için gereken ribon rolusu fax kağıdının birkaç misli maliyete geliyor.. ve fax kağıdı kullanılamıyor..

teknosa... herkesin gitmesi gereken bir yer.. ama gezip eğlenmek için..

Tarih: 8 Nisan 2007, 10:45 - İp: 85.***.**9.170
comanchi
comanchi (üye)
Malatya / Amatör

COMANCHİ bu forumu çok hantal ve kullanıcılarının bazılarını
çok önyargılı bulduğundan KENDİ YAZILARINI silmiştir..

#comanchi' tarafından 08.06.2007 20:46:20 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Mayıs 2007, 01:15 - İp: 88.***.**8.248
  • 1