bugraugur
bugraugur (üye)
Zonguldak / Amatör

Teknosa’nın Fotoğraf Basması Ve Fiyatlar

evet sevgili meslektaşlar Teknosa'nın mesleğimizi yavaş yavaş ele geçirmesi hakkındaki görüşleriniz....

#bugraugur' tarafından 10.08.2009 10:22:42 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ağustos 2009, 10:16 - İp: 88.***.**3.174
mkgonc
mkgonc (üye)
İstanbul / Amatör

10x15 baskı 20 kuruşa gelir,fiyat çok uygun.
Fakat hız konusunda rezillik diyebilirim,aceleniz olmaması lazım.
En az 2 aya elinizde olur

Tarih: 10 Ağustos 2009, 13:16 - İp: 85.***.**6.178
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Kurtarıyor demekki o fiata yapabiliyorlar..Büyük mağaza-dükkan kirası, maliyet işçilik vs genel idari giderler bunlarıda hesaba katmak gerek ama..

Tarih: 11 Ağustos 2009, 01:25 - İp: 88.***.**5.68
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

merhabalar

Teknosa piyasayı her türlü ele geçirmiş zaten siz baskıdan bahsediyorsunuz...

Tarih: 12 Ağustos 2009, 14:50 - İp: 78.***.**0.76
cem50
cem50 (üye)
Ankara / Amatör

Biz böyle tepkisiz kaldıgımız sürece vsk da çeker gelinde,
müşteri teknosadan makinayı kredi kartı ile alıyo getirip bu nasıl kullanılıyo diye bizlere soruyo bizde kuzu kuzu anlatıyoruz,
teknosada makinaları mıncıklatmıyolar bize geliyo şurası neydi burası neydi sonrada teşekkür edip gidiyor makinayı teknosadan alıyor,
bazı meslektaşlarımız müşteriye yol gösteriyor digital çerçeve alırsanız veya yeni nesil DVD player alırsanız hafıza kartlarınızı evinizde bu cihazlarda fotograf bastırmadan izleye bilirsiniz müşteride gidip bunları teknosadan alıyor,
daha neyin şikayetini yapıyorsunuz KOSKOCA SABANCI FOTOGRAFCININ EKMEGİNE BAKKALIN EKMEGİNE GÖZ DİKMİŞ.

Tarih: 13 Ağustos 2009, 11:32 - İp: 88.***.**1.138
delphoi
delphoi (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

hayırlı işler.... teknosaya konulan frontier minilapların hepsi fuji tarafından ücretsiz
olarak konulduğunu hiç bir fotoğrafçıya verilmeyen şartlarda verildiği minilap baskısı yapacak kişiyi bile fujinin tahsis ettiğini yani fuji teknosaya baskı cihazımı sana veriyorum hiç para istemiyorum basıcak adamı ben gönderiyorum arıza olduğunda
ücretsiz servis gönderiyorum karşılığında ne alıyor yapılan baskı adetinden hisse
..... biz bu şartlarla frontier baskı cihazı istesek kapıdan kovarlar...

Tarih: 17 Ağustos 2009, 18:27 - İp: 88.***.**5.229
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Bu siteden bir arkadaşın yazdıklarını hatırlıyorum;

"sütü ucuza alıyorsanız, bilinki içine su katılmıştır.. Eğer daha ucuza alıyorsanız, içine su katılmış olması için dua edersiniz."

Tarih: 18 Ağustos 2009, 11:03 - İp: 85.***.**4.84
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba delphoi,
bu makinelerin Teknosaya Fuji tarafından ücretsiz kurulduğunu nereden biliyorsunuz?
Teknosa da makinelerde duran personelidemi yani Fuji ödüyor?

Tarih: 24 Ağustos 2009, 14:15 - İp: 81.***.**4.169
  • 1