hakanaygun
hakanaygun (üye)
Bursa / Amatör

S5600

selam arkadaşlar benim elimde bir fujifilm s5600
makina var kendi objektifiyle bir şeyler cekmeye calısıyorum ama biliyorsunuz bu makinanın makro sorunu var ve makinaya lens ve filitre takabiliyormuyum bu konuda yardım ederseniz simdiden cok teşekür ederim iyi calısmalar

Tarih: 3 Haziran 2006, 17:34 - İp: 85.***.**1.86
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

Aslında makro ile ilgili bir sorunu var demek biraz haksızlık olur.. manuel netlemeyi kullanarak daha başarılı fotoğraflar çekebilirsiniz.. filtre konusuna gelince 55 mm çaplı her türlü filtreyi kolaylıkla hiç bir adaptör veya benzeri konvertere gerek duymadan direkt olarak objektifin önüne takabiliyorsunuz.. yalnız dikkat etmeniz gereken bir durum var.. kendi orjinal objektif kapağını filtre taktıktan sonra kullanamıyorsunuz.. o yüzden filtrelere uygun bir objektif kapağı almalısınız.. İstediğiniz her konuda yardımcı olabilir s5600 veya herhangi başka sorularınız için.. messenger adresim [email protected]

saygılar..

Tarih: 4 Haziran 2006, 00:38 - İp: 88.***.**5.64
hakanaygun
hakanaygun (üye)
Bursa / Amatör

sevgili applemac arkadasım cevabın ve yormların için teşşekkür ederim msn ekledim adrsini yanlız bir sorunum daha var 55 mm filitre ve lensleri nerden tehmin edebilirim bir adres verebilirsen cok minnattar olurum iyi calışmalar

Tarih: 4 Haziran 2006, 21:27 - İp: 85.***.**8.52
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

selamlar,

san?r?m do?ru eklememi?siniz msn adresimi.. msnmi açt?m ama sizin ekledi?inize dair bir mesaj almad?m..

Tarih: 4 Haziran 2006, 21:44 - İp: 85.***.**4.212
  • 1