jasmin
jasmin (üye)
İzmir / Meraklı

Acemiye Yardım Edin!!!

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bildiğm bişi olduğu söylenemez fotoğraf konusunda ama azimliyim öğrenicem. bende hp 735 var başlamak için nası bi makine? bi de şarj edilebilir piller var ya en iyisi hangisi? çünkü makineye dayanmıyo pil

yardımcı olursanız sevinirim..

Tarih: 5 Ekim 2004, 22:15 - İp: yok
yyilmaz
yyilmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

ben pek prof sayılmam ama bu foruma göre makinanı bir an evvel değiştirsen iyi olur. forumu iyice araştır.

Tarih: 6 Ekim 2004, 08:01 - İp: yok
usta
usta (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili jasmin hp bir fotoğraf makinesi markası değildir dolayısıyla bizler bunların çok kaliteli ve mükemmel olduklarını düşünmüyoruz. amatör kullanıcılar için altarnetif fiyatlarda üretilmiş cihazlar. fotoğraf makinesi istiyorsanız canon, nikon, fuji öneririm. tabi fiyatlarını araştırmanız lazım.
sevgiyle kalın...

Tarih: 11 Ekim 2004, 16:55 - İp: yok
nba
nba (üye)
İstanbul / Amatör

Şarj edilebilen pillerden yaygın olarak kullanılan GP'dir.2100mAh'lik modeli işini görmeye yeterlidir...

Tarih: 12 Ekim 2004, 13:56 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

GP lerin üzerinde yazan değerler çok defa doğru değildir.
Eğer üzerinde 2100 yazan pilin gerçekten 2100 olup olmadığından kuşku duymak istemiyorsanız VARTA pil alın..

Tarih: 13 Ekim 2004, 12:42 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

iyide arkadaşlar arkadaşımız fotoğrafa yeni başlıcakmış o makina onu 1-2 ay idare edebilir...
siz onunla 500-700 fotoğraf çekin biraz biligi sahibi olun ondan sonra bir dslr'ye geçirsiniz..(şahsen bende o makinayı tavsiye etmem ama bi amatörlüğü atlatın sonra kendinizi yawaş yawaş aşarsın)

Tarih: 10 Kasım 2004, 19:42 - İp: yok
  • 1