brknrgl96
brknrgl96 (üye)
İzmir / Meraklı

Canon 1200d İle Hata Ettim Yardım Edin

Buyuk bir hevesle prof makine aldim kullanamadigim icin satiyorum alici buldum ve simdi bana arkayı flu yapabilecegim maks. 400 liraya kadar bir digital makine onerirmisiniz cok arastirma yaptim fotografcilik gercekten zor is herkesin yapabilecegi birsey degil

Tarih: 5 Nisan 2017, 14:36 - İp: 88.***.**5.98
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Sayın arkadaşım, belli ki tek başınıza kalmışsınız. Acemi olduğunuz konuda size yol gösteren olmamış.

Canon 1200D profesyonel makine değil, Canon'un amatörlere yönelik giriş seviyesi yani başlangıç seviyesi makinelerinden birisidir.
Makineyi kullanamadığınız için sattığınızı yazmışsınız. Makineyi otomatik moda alsanız başka hiç bir ayar gerekmeden yine fotograf çeker, rahatlıkla kullanabilirdiniz.
Bütün derdiniz arka planı flu yapmaksa yazsaydınız biz size kit lensle arka plan nasıl flu yapılır anlatırdık.
400 TL ye alacağınız bas çek makine ile mutlu olacak mısınız? Arka planı flu yapabilecek misiniz?
Bence hemen sattığınız kişiye satıştan vazgeçtiğinizi söyleyin. Boşu boşuna harika bir makineyi elden çıkarmış olmayın.

#ercan43' tarafından 05.04.2017 17:58:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Nisan 2017, 17:57 - İp: 212.***.**8.248
brknrgl96
brknrgl96 (üye)
İzmir / Meraklı

Hocam benim fotograftan tek beklentim guzel portre fotograflar cekebilmek ve bunun icinde cektigim kisinin on planda olmasi yani arka plani oldurebilmek bi kac kucuk arastirma yaptim ama bisey elde edemedim goruntu de hep bi bozukluk oluyor hele bilgisayara atinca sanki telefondan ceksem daha iyi gibi ama 1500 lira gibi bi teklif yapiyor alici en azindan bunu satip 2. El canon 650 d ile 2. El bir lens almayı dusunuyorum

Tarih: 5 Nisan 2017, 18:20 - İp: 88.***.**5.98
  • 1