sado34
sado34 (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Safranbolu Gezisi Yapıyoruz

Arkadaslar;
Net fotograftaki bulusmalarimizi siteden takip
ediyorsunuzdur...
her seferinde çok güzel birliktelikler yasiyoruz. ve
bunu daha s?k yapmak istiyoruz. bu kez çok daha fazla katilim olacagi bir organizasyon planadik. Bir Safranbolu gezisi.
Safranbolunun Tarihi mekanlarinda fotograf çekmek. fotograf teknigni ilerletmek ve tanismak isteyen arkadaslar için büyük bir firsat olduguna inaniyorum.
sizi de aramizda görmekten ve tan?sm?s olmaktan büyük mutluluk duyacagiz. 5 Mayis gecesi istanbuldan Bakirköy, Besiktas, ve Kadiköy'den otobüs ile yola çikiyoruz 6 mayis sabahi Safranboluda bir fotosafariyapacagiz.Çelik Palas otel'de konaklayacagiz . Gece dileyen arkadaslarla canli müzik yapan bir barda eglenceye devam edecegiz. 7 mayis pazar gecesi istanbulda olacagiz.
bize katilirsaniz hepimiz çok mutlu olacagiz.
dilerseniz daha detayli bilgiyi Akin Coban (Tilki) edinebilirsiniz.
görüsmek üzere.
sevgiler...

Tarih: 21 Nisan 2006, 15:20 - İp: yok
fdemirhan
fdemirhan (üye)
İstanbul / Amatör

Önemli bir engelim yoksa, oradayım.
Ankaradan gelmek isteyenler olabilir, oradan organizasyon yapmak belki münkün olmaz. Çelik palasın telefonunu yazmanızda yarar var.

Tarih: 21 Nisan 2006, 16:23 - İp: 85.***.**9.243
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Ben geliyorum ankaradan..
ancak otobüs hariç diğer masraflar için herhangi bir anlaşma yaptınız mı grup indirimi aldınız mı bildiriseniz iyi olur..
selamlar

Tarih: 21 Nisan 2006, 16:32 - İp: 88.***.**8.65
lucky
lucky (üye)
İstanbul / Amatör

Selamlar.. Böyle bir organizasyon yaptıgınız için tşkler..
Bende aranızda bulunmayı isterim detaylı bilgi yazılırsa yada irtibat için tlf numarası daha iyi olur sanırım 5 mayı gecesi görüşmek üzere..

Tarih: 21 Nisan 2006, 22:07 - İp: 85.***.**6.173
ismailer
ismailer (üye)
İstanbul / Meraklı

Sado iki elim kanda olsa geliyorm ,siz nerde ben orda( bana da fotoğraf çekmeyi öğretecen emi ?) ismail Erbaş

Tarih: 5 Mart 2009, 16:46 - İp: 78.***.**8.145
  • 1