fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotograf - İzmir Buluşmaları (tatil)

Merhaba Arkadaşlar,

Havaların ısınması, tatile çıkan arkadaşların ara vermek durumunda kalmaları sebebiyle Eylül ayına kadar Çarşamba toplantılarımıza ara vermek istedik. Eylül ayına kadar da Nur hanımında katkısıyla bazı girişimlerimiz olacak... Bu süre zarfında şehir içi yapmayı planladığımız etkinlikleri yine bu başlık altında duyuracağız.

Saygılarımla

Tarih: 8 Mart 2010, 19:03 - İp: 78.***.**5.42
emirx
emirx (üye)
İzmir / Amatör

selam arkadaşlar toplanılarla ilgili karanlık oda diye biryer ile telefonda birgörüüşmem oldu fakat arkadaşlar bizimle görüşmek isterlerben cumartesi görüşmeye muhtemelen 13. 00 civarında gidicem bizesağlayacakları olanakları görüşücem şimdilik ilk görüşmemizde tabi bu telefonla olan bir görüşmedir bize kapalı br alan sunucak ve burada bir barkovizyonları olacak bir cafeteryalarıda var görüşmekte fikir sahibi olmakta yarar var yer kıbrıs şehitleri üzerinde isteyen arkadaşlaralink atabilirm mail adreslerini bana gönderirse site yöneticileri arkadaşlarımız da bir fikir sunarsa ne yapacağımıza birkarar verelim yada kendi açımızdan konuşuyorum gruptaki arkadaşlarımız açık seçik birtavır koyalım birliktemi yalnızmı hareket edicez buna karar verelim

Tarih: 21 Ekim 2010, 09:21 - İp: 85.***.**6.166
nu35
nu35 (üye)
İzmir / Amatör

C.tesi toplantıya gelmek isterim ancak o güne çalışma koydular bu nedenle nezaman çıkarım bilemiyorum... bu teklif çok güzel değerlendirelim bence

Tarih: 21 Ekim 2010, 09:32 - İp: 195.***.**4.208
syenici
syenici (üye)
İzmir / Meraklı

Sevgili gökhan murat bürge,

sanırım yapmış olduğun siteme benim cevap vermem gerekiyor.
kulaya yapılan gezi , internette ve basında aylardır tanıtımı yapılan 1.kula fotomaratonu için yapılan ve netfotoğrafdaki arkadaşların organize ettiği değil başka bir grup tarafından organize edilen 3 arabalık bir geziydi. gezi ani bir kararla yapılmamış tamamen uzun bir organizasyon ile gerçekleştirilmiştir.
net fotoğraftaki arkadaşlar geziye davet edilmiştir. araç ve gezi organizasyonu , otel rezarvasyonları tamamen başka bir grup tarafından yapılmıştır.. bu sebeble buradan duyuru yapamadıklarını ve kimseyi davet edemediklerini düşünüyorum. çünkü kendileri de davetliydiler..

netfotoğrafdan aktif, sadece 3 kişi geziye geldiyse öteki grupdan 9 kişi geziye katılmıştır. toplamda 12 kişi gidilmiştir..

bilgine .......

#syenici' tarafından 21.10.2010 09:39:24 tarihinde düzenlendi.

#syenici' tarafından 21.10.2010 09:41:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Ekim 2010, 09:34 - İp: 212.***.**4.18
apsaras
apsaras (üye)
İzmir / Amatör

Murat,
yazdıklarını şimdi okuyorum ve inan ki çok şaşırdım.. ben neredeyse bir ay önce bu etkinliğin ilanını mail olarak attım, ben gitmeyi düşünüyorum ne dersiniz diye sordum ama kimseden cevap gelmedi. Hatta geçen çarşamba buluştuğumuzda da bu gezi muhabbeti uzun süre konuşuldu. Sanırım senin dışında diğer arkadaşlar mutlaka hatırlayacaklardır bu konuşmaları.
Elbette birlikten güç doğar ve elbette gönül hep birlikte olmak ister...
Bu sitemin beni kırdı açıkçası çünkü bugüne kadar ben hep birlikte bir şeyler yapmaya çalıştım. Neyse uzatmayayım daha fazla, sonra konuşuruz zaten bunları.

Tarih: 21 Ekim 2010, 10:09 - İp: 195.***.**4.212
nu35
nu35 (üye)
İzmir / Amatör

Muratcım ya geçen çarşamba toplantımızda bu gezinin sohbetini yaptık hatta bu konu üzerine gırgır bile geçtik sanırım sen başka bir muhabbet içindeydin tam anlamadın. hatta ben mailimi sildiğim için senem bana tekrar tekrar attı.
Galiba kaçırdın.

Tarih: 21 Ekim 2010, 10:56 - İp: 195.***.**4.208
emirx
emirx (üye)
İzmir / Amatör

selam arkadaşlar burada tartışmaya ence hiç gerek yok bu bence aramızdaki toplantı eksikliğinden ve bence oturma düzeninde bazı kişilerin konular hakkında konuşurken diğer arkadşalrın konuya uzak kalmasından kaynaklanıyor ben de bu nu aşmak açısından artık tatil havasından çıkıp toplantı havasına gecme zmanı diyorum bununiçinde yer sorununu halletmemiz lazım cumartesi günü uygunolan ve bu konuya gönül veren arkadaşları görüşmeye çağırıyoru gelmek isteyen arkadaşlara mail adresimi atıyorum gelen mesajlaa yer ve saat gönderilecektir [email protected]

Tarih: 21 Ekim 2010, 11:15 - İp: 85.***.**6.166
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

gezi konusunda senem doğru söylüyor bu konuşmalar daha önce oldu ama kimseden ses çıkmnamıştı netten takip ettiğim hatta bernimde üyesi olduğum bir gruptu ve şunuda belirtmek isterim bu ciddi bir grup gezileri düzenliyolar ben şahsen çok takdir ediyorum
cumartesi günü konusunda arkadaşlar ben henüz net bişi söyliyemicem çünki bizim ağalar hafta sonu full mesaiden bahsettiler bugün eğer öle olursa gelemem ama olmazsa gelirim

Tarih: 21 Ekim 2010, 18:47 - İp: 88.***.**6.11
emirx
emirx (üye)
İzmir / Amatör

zeki abi anlayamadığım bir şeyvar cümlede bir ciddi kelimesii var peki biz ciddiyetsiz birgrubmuyuz anlayamadımben şimddi

Tarih: 22 Ekim 2010, 09:47 - İp: 85.***.**1.111
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

yok emirim ben öle demedim yanlış değilsem o grup araba kiralayıp il dışına falan gittiklerini ima ettim dikkatli okursan (ciddi bir grup gezileri düzenliyolar dedim) yoksa amacım başka değil yinede yanlış anlaşıldı isem özür dilerim
bu arada ben öncede sölediğim gibi hafta sonu(cumartesi,pazar)full mesaide olacağım için gelemiyorum kusura bakmayın ama gelişmeleri buraya yazarsanız öğrenirim

Tarih: 22 Ekim 2010, 14:28 - İp: 88.***.**6.11
emirx
emirx (üye)
İzmir / Amatör

ben ve gruptan5 kadar arkadaşımız görüşmeye gelicek sanırım saat 13 00 da sakısz addası cafaede buluşuyoruz arkadaşlar

Tarih: 22 Ekim 2010, 18:21 - İp: 85.***.**1.111