fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotograf - İzmir Buluşmaları (tatil)

Merhaba Arkadaşlar,

Havaların ısınması, tatile çıkan arkadaşların ara vermek durumunda kalmaları sebebiyle Eylül ayına kadar Çarşamba toplantılarımıza ara vermek istedik. Eylül ayına kadar da Nur hanımında katkısıyla bazı girişimlerimiz olacak... Bu süre zarfında şehir içi yapmayı planladığımız etkinlikleri yine bu başlık altında duyuracağız.

Saygılarımla

Tarih: 8 Mart 2010, 19:03 - İp: 78.***.**5.42
ozgencsezer
ozgencsezer (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

Herkese Merhaba...

Henuz kimseyle tanisikligim yok ama en kisa zamanda bir amator olarak grubunuza katilmak isterim. Biraz takip ettim yazilanlari ama sanirim istikrar tablosunda bir dusus soz konusu.

Lakin bende hem tanismak hem de bu dususe pozitif yonde bir ivme kazandirmak adina; 10 Kasim icin Anitkabir ziyaretini grupca, bir toplu tasima araciyla gerceklestirebilme olasiligimiz hakkindaki fikirlerinizi almak isterim.

Izmir' den Ankara' ya hem o gunun anisini barindiran hem de bunun disinda birbirinden guzel farkli kareler yakalayacagimizi dusunuyorum.

Umarim en kisa zamanda faal bir grup olur, ben de aranizda deklansore basabilme firsatini yakalayabilirim.

Iyi calismalar...

Sezer OZGENC

Tarih: 25 Eylül 2010, 00:53 - İp: 85.***.**4.124
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

arkadaşlar gezi nasıl geçti yorum yazan yokmu
çarşamba toplantıları ne zaman başlıyor

Tarih: 27 Eylül 2010, 22:00 - İp: 88.***.**9.212
emirx
emirx (üye)
İzmir / Amatör

toplantılar yalan oldu galiba arkadaşlar

Tarih: 5 Ekim 2010, 09:13 - İp: 78.***.**4.193
apsaras
apsaras (üye)
İzmir / Amatör

Emircim, haklısın çok uzattık di mi arayı dün Mehmet de mail attı buluşmuyor muyuz diye.

ben diyorum ki haftaya çarşamba yine aynı saatte saat 19.00 da ve yine eski yerimizde Sakız Adası'nda buluşalım, ne dersiniz?
hem özledik birbirimizi hasret gidermiş oluruz hem de ne yapacağımızı konuşuruz..

Sezer bey, size de hiçbirimiz cevap yazamadık kusura bakmayın.. eğer müsait olursanız sizi de bekleriz

Tarih: 5 Ekim 2010, 16:40 - İp: 195.***.**4.212
akrep035
akrep035 (üye)
İzmir / Amatör

evet buluşalım ben gelebilirim haftaya çarşamba günü

Tarih: 5 Ekim 2010, 17:46 - İp: 77.***.**3.2
emirx
emirx (üye)
İzmir / Amatör

evet arkadaşlar buluşalım artık bencede haftaya diyoruz ozaman ama mızıkçılık yok arkadaşlar

Tarih: 5 Ekim 2010, 18:02 - İp: 81.***.**0.190
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

ben varım ama tarih tam olarak 6 ekim mi yoksa 13 ekim mi

Tarih: 5 Ekim 2010, 21:34 - İp: 85.***.**9.246
nu35
nu35 (üye)
İzmir / Amatör

13 Ekim.... Yine birlikte olacağız arkadaşlar. gene sakız adasımı ? Murat başka yerler bakacaktı, o zamana dek netleşir belki. Sanırım sonraki aylarda konak belediyesine yaptığım başvurum netice verecek., şimdilik gene birlikteyiz
görüşmek dileiyle.

Tarih: 5 Ekim 2010, 22:21 - İp: 78.***.**2.130
apsaras
apsaras (üye)
İzmir / Amatör

Nurcum, ben Sakız Adası'nı öylesine söyledim, hani bişeyler oturana kadar, en azından haftaya çarşamba gününe bi yer vermiş olabilmek için.. başka bi yer önerirseniz orada toplanırız. maksat birlikte olmak, yer mühim değil yani

Tarih: 6 Ekim 2010, 11:05 - İp: 195.***.**4.212
nu35
nu35 (üye)
İzmir / Amatör

Sakızadası güzel bir yer ... orda toplanmak güzel olur ... sanki Murat başka bir yer bakacağım demiştide ondan çelişkiye düştüm.

Tarih: 7 Ekim 2010, 13:02 - İp: 78.***.**3.77