justck4eve
justck4eve (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

İzmirli Fotografcılar

izmirde gun gectikce sacma sapan insanların gozde olmaya basladıgı fotografcılık sektorunde neler yapabiliriz ne gibi fikirleri hayata gecirebilir ne gibi yenilikler getirebiliriz bunları konusmak ve amator yada profesyonel butun fotografcılarla tanısmak istiorum...

can kerkuk sekerci msn:[email protected]

Tarih: 27 Eylül 2006, 21:30 - İp: 195.***.**7.251
fomadijital
fomadijital (üye)
İzmir / Firma

http://www.sahibinden.com/ucretsiz_fotografcilik_kursu-08WQQaXQQ16303332WQQpXQQdisplayitem
bu linki takip et

Tarih: 27 Ağustos 2009, 02:27 - İp: 88.***.**6.171
trolmush
trolmush (üye)
İzmir / Amatör

Merhaba arkadaşlar. Ben güzel sanalarda FOTOĞRAFÇILIK okumak istiyorum fakat, fotoğrafçılığın yetenek sınavına nasıl hazırlanacağımı tam olarak bilmiyorum. Bu sınava hazırlayan, İzmir'de bildiğiniz kurslar var mı? Ayrıca genel olarak sınavda hangi aşamalardan geçildiğini ve zorluk derecesini, bilen yada fikri olan anlatabilirse çok bahtiyar olacağım. Teşekkürler.

Tarih: 17 Eylül 2009, 22:08 - İp: 88.***.**3.164
egeumutcinar
egeumutcinar (üye)
İzmir / Amatör

merhaba arkadaslar bende ızmırlıyım.yurtdısından yenı nıkon d300 sıparısı verdım.kım bu makına hakkında bısıler soleyebılır.fıyat ve marka kıyaslaması yaparsanız memnun olurum.secımımde dogru muyum sızce..lenslerı ıle bırlıkte makına tr de 4500 5000 sevıyesındeymıs.henuz elıme gecmedı hangı aparat ve donanımlar oabılır kıtın yanında?

Tarih: 12 Aralık 2009, 08:33 - İp: 81.***.**7.142