justck4eve
justck4eve (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

İzmirli Fotografcılar

izmirde gun gectikce sacma sapan insanların gozde olmaya basladıgı fotografcılık sektorunde neler yapabiliriz ne gibi fikirleri hayata gecirebilir ne gibi yenilikler getirebiliriz bunları konusmak ve amator yada profesyonel butun fotografcılarla tanısmak istiorum...

can kerkuk sekerci msn:[email protected]

Tarih: 27 Eylül 2006, 21:30 - İp: 195.***.**7.251
bjksk
bjksk (üye)
İzmir / Amatör

burda aslında izmirde baba fotografcılar var onlardan ögrenecegimiz neler neler var onlar bize ön ayak olması lazım bence

Tarih: 10 Mart 2007, 01:17 - İp: 88.***.**2.38
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

selam izmr net foto grubu var ve 1 senedir düzenli olarak geziler ve paylaşımlarla iyi bir şekilde devam ediyor dostluğumuz
katılmak isteyen arkadsaşlar irtibata geçsin

Tarih: 10 Mart 2007, 11:44 - İp: 88.***.**8.188
bjksk
bjksk (üye)
İzmir / Amatör

ok ben varım

Tarih: 10 Mart 2007, 20:46 - İp: 88.***.**2.38
picaoid
picaoid (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

Bu forum konusu uzerine siteye uye oldum. 15 yila yakin fotograf gecmisim var. Ben de Izmirli arkadaslarla tanismak isterim. Konu ile ilgili bir gelisme oldu mu? Bir araya gelip olasi bir klup olusturulabilir mi? Izmir'de mevcut diger kluplerde ortamlar nasildir? Butun bunlari merak ediyorum. Su anda hicbir klube uye degilim. Birkacini arastirmistim. Kluplerde gordugum sudur; egitim faaliyeti tum faaliyetlerin buyuk oranini olusturuyor. Yaygin bir dernekten cok; kucuk, az uyeli, hizli ve aktif bir olusuma katilmak isterdim. Bahsettigim olasi klup, ortak bir bakis acisinin temsilcisi olabilecekse ve bu perspektife sahipsem katki vermeyi cok isterim. Bu yuzden bu konuda bir calisma yapilacaksa iletisim kanalini guclendirmek gerekir. Degilmi ki fotograf isik ve retorikten ibarettir; Izmirli arkadaslar fotografin hangi konulariyla ilgilenirler? hangi tezlere dayanirlar? nasil fotograf cekerler? sorulari ile ilgili bilgi toplamamiz faydaki olacaktir. Sahsen forum ve bloglari iletisim icin tercih etmiyorum. Tanisma toplantilari organize edilebilir mi? Bol bol konusmak lazim arkadaslar; "1 cek 100 konus" demeli.

Can Bey, yenilikler getirmekten bahsetmis. Sizlerden projeler var mi? Bu forumdaki gelismeleri merakla izliyor olacagim.

Sevgiler,

Tarih: 19 Mart 2007, 10:00 - İp: 81.***.**3.149
ahmet_20
ahmet_20 (üye)
İzmir / Amatör

slm ben de izmirliyim şimdilik amatörüm bende izmirli arkadaşlarla tanışmak isterim fikir alış verişi yaparak insan kendini geliştirebilir neyse bütün izmirlilere slmlar

Tarih: 19 Mart 2007, 10:06 - İp: 88.***.**9.25
bjksk
bjksk (üye)
İzmir / Amatör

eee hadiiii

Tarih: 20 Mart 2007, 21:57 - İp: 88.***.**2.38
emotion838
emotion838 (üye)
İzmir / Meraklı

MRB BENDE IZMIRDENIM ,AMATORUM VE IZMIR NET FOTOGRAF GRUBUYLA BIR KAC KEZ GEZILERE KATILDIM GUZELDI.AMA BIR KAC AYDIR KATILAMIYORUM.
GEZILERE KATILMAK GUZEL AMA BIRAZDA BU KONUDA KEDIMI GELISTIRMEK ISTIYORUM.TAKIPTEYIM

Tarih: 21 Mart 2007, 15:15 - İp: 88.***.**3.208
adagume
adagume (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

İzmir / Ödemiş__ Kodak Express

Saygılar...

Tarih: 22 Mart 2007, 12:44 - İp: 85.***.**1.75
bjksk
bjksk (üye)
İzmir / Amatör

hadi izmirliler

Tarih: 27 Mart 2007, 00:09 - İp: 88.***.**5.150
whisperr
whisperr (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

ARKADAŞ SENCE NELER YAPABİLİRİZ BİR PLANIN VARMI YADA DÜŞÜNCELERİN NEDİR ?

Tarih: 12 Kasım 2007, 18:02 - İp: 85.***.**9.163