iizzeett_t
iizzeett_t (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Gp 2700 Mah Lar Aslında Kaç Mah?

Bilgisi olanlar cevap yazabilir mi?
Ama zaten pilin arkasında 2600 yazıyor.
Bence bundan da düşük.

Tarih: 26 Kasım 2006, 14:04 - İp: 81.***.**4.147
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

sn arkadaslar ,

sıze belkı uretım hatası pıl denk gelmıs olabilir yıllardır gp kullanıyorum ve hıcbır sorunla karsılasmadım...

fotoğrafıyız ve pil bizim için cok önemlı musterıye de satısımız var fakat bugune kadar hiçbir sorun yasamadık..

pireye kızıp yorgan yakmak mı denır bu yaptıgınıza ?

gp 2600 mah sarjlı pil ile 550 kare fotoğraf cektım..bundan 1 ay önce..

Tarih: 9 Şubat 2007, 22:56 - İp: 88.***.**4.137
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

stüdyofoto pil yollamazlar sana boşuna

Tarih: 11 Şubat 2007, 14:37 - İp: 88.***.**2.98
gnomon
gnomon (üye)
İstanbul / Amatör

GP 2700 pillerin değeri pildede yazdığı gibi 2600 mah uzun zamandır kullanıyorum ve arkadaşlarımada tavsiye ediyorum. Şuana kadar kimseden olumsuz bir cevap almadım hatta bazı arkadaşlrım bu pil hiç bitmiyormu bile dedi.

Tarih: 23 Şubat 2007, 11:04 - İp: 85.***.**0.98
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bende ikişer tane 2500 ve 2600 lük var..ikisindende son derece memnundumki ikiside aynı anda bozuldu
zamanında gercekten cok yuksek cekim degerlerine ulaşıyordum bu konuda hakkını yememek lazım ama şuanda ikiside bozuk neden bilmiyorum..pillerden gercekten memnun oldugum için sucu sarj aletine atmak istiyorum gerci ama yınede guvenim azbiraz sarsıldı..insallah pillerde sorun yoktur,tamda makinayı babama verecektim şimdi tutturur piller niye bosalıyo diye
gp sarj aleti yollanırsa sevinirim

Tarih: 24 Şubat 2007, 01:19 - İp: 88.***.**8.148
_unknown_
_unknown_ (üye)

en büyük GP
en büyük GP [>:D

Tarih: 24 Şubat 2007, 18:24 - İp: 88.***.**3.200
drk_m
drk_m (üye)
Rize / Amatör

Arkadaşlar size şiddetle energizer 2500 mah pil tavsiye ederim. İster inanın ister inanmayın 2700 mah. gp pilleri tepeledi. birde bendeki makina pilleri bitirince walkman'a takıp sardırıyorum içinde kalan enejiyi de bitirip şarj edince daha uzun sure gidiyor şarjı.

Tarih: 28 Şubat 2007, 20:48 - İp: 88.***.**9.40
_unknown_
_unknown_ (üye)

Yukarda da energizer'den uzak durun diyorlardı

Tarih: 1 Mart 2007, 10:39 - İp: 88.***.**3.137
_unknown_
_unknown_ (üye)

Arkadaşlar gp firması sevgili Mert ithalat bana kullanıp ona göre yorum yapmam için iki adet AA, iki adaet AAA olmak üzere 4 adet şarzlı pil gönderdi....
Teşekkürler GP [>:D

Tarih: 1 Mart 2007, 20:53 - İp: 88.***.**3.137
dedetuz
dedetuz (üye)
İstanbul / Amatör

bu kadar da sallanmaz yani GP pil kendini dünyanin en iyi en çok satan pili yaptı. bi kere şunlar önemli GP firması 1990 lı yıllarda kurulmuş bir firma VARTA 1880 li yıllarda energizer de o civarda kurulmuş bir firma adamlarda yılların deneyimi var gp geldi hepsini solladı )). Onuda geçtim gp nin yıllık cirosu 2009 yılı 864 milyon dolar VARTA nın ilk çeyrek cirosu 806 milyon dolar energizeri bilmiyorum... hadi onuda geçtim. ABD de DURACELL avrupada VARTA asyada energizer başı çekerken gp dünyanın bir numarası yaptı kendini belki gp dünya da pil firmaları arasında ilk 10 firmaya girmiş olabilir bununda sebebini söyleyeyim. zaten dünyada toplam 10 pil firması var bunlardan 3 ü DURACELL. VARTA. ENERGİZER gerisi çin malı. bu durumda 10. sırada oluyor işte. GP alkaline pillerini kendi bile yapmıyor. Cinde SONLUK isminde bir firma var. Gp, kodak, maxell gibi firmalar alkaline pillerini orda yaptırıyolar isterseniz araştırabilirsiniz. Ben avrupa mallarını seviyorum kardeşim çin benden uzak dursun. ağzıyla kuş ben yinede almam. tercih sizin.

Tarih: 25 Eylül 2009, 18:07 - İp: 81.***.**4.202
bolubeyi
bolubeyi (üye)
Ankara / Amatör

Woww! GP ye bak neler yapmış. Bozuk olsun, boş olsun, yolda bıraksın da GP olsun bundan kelli...

Ben böyle hizmete bayılıyorum işte...

Tarih: 25 Eylül 2009, 19:21 - İp: 88.***.**8.97