tasfirin
tasfirin (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

Yorum Bekliyorum Lütfen !

Merhaba arkadaslar
Araniza yeni katildim almanyadan ve harika bir fotograf sitesi.
Ben bu ise yeni basladim ve cok yardima ihtiyacim olucak bazi konularda zamanla.
Bana bu resim hakinda yorum yaparsaniz cok sevinirim.

Tarih: 26 Mart 2007, 03:39 - İp: 85.***.**6.240
tasfirin
tasfirin (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

ilk denemem tabiyki resimi yükleyemedim
Resimin adressi
http://uploaded.to/?id=l05zcz

Tarih: 26 Mart 2007, 03:54 - İp: 85.***.**6.240
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Selam tasfirin
Hosgeldin aramiza yurt disindan demissin bende münihten katiliyorum ama sizde istanbul yaziyor anlamadim yaptigin fotografa baktim
pek bu ise yeni baslamis birinin calismasina benzemiyor
keism güzel olmus yalniz bu fotografi tahminim stüdyoda cekmisssiniz gölge yönüne bakilirsa flas li bir cekime benzemiyor (bu benim kendi yorumumdur)
bir kac hata disinda temiz bir kesim cikartmissin ama arka fonda netlik sorunu oldugu icin gelin havada kalmis kenarlari biraz daha yumusatman gerekiyordu cok keskin olmus gelinin eteginin altina biraz daha gölge verebilirdin
ayrica sunuda belirtmeden gecmek istemiyorum eger saan gelen müsterinin bir fotografini kullandiysan yada izinsiz kullandiysan hic güzel olmamis derim neden derseniz burasi sanal alem müsterinizin buraya koydugunuz fotografi art niyetli insanlar tarafindan baska yerlerde kullanilabir
üzerine saydam bir yazi yazabilirdiniz
saygilarimla

Tarih: 26 Mart 2007, 04:40 - İp: 62.***.**2.73
safiyemrah
safiyemrah (üye)
Ordu / Stüdyo Fotoğrafçısı

Poz ve renkler çok iyi. Fakat bayanın elbisesinin yerle temasını biraz daha gerçekçi yapman gerekir. Yani sanki o zeminde duruyormuş gibi olmalı. Yani benim nacizane fikrim. Ama genel itibariyle çok iyi.

Tarih: 26 Mart 2007, 09:03 - İp: 88.***.**5.114
  • 1