theater
theater (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Tual Üzerine Baskı Yapan Var Mı?

Sevgili arkadaşlar,
İstanbul ili sınırları içerisinde tual üzerine fotoğraf baskısı yapabilen arkadaşlar varsa bana ebatlarını ve fiyat verebilirler mi?

Selam ve saygıyla...

Tarih: 23 Mart 2006, 15:08 - İp: yok
zaksit
zaksit (üye)
İstanbul / Meraklı

Efendim,

Çoğu ozalit merkezi bu tür baskılar yapabiliyor ancak bu baskıların hepsi kalıcı olmayabiliyor.yani baskıyı alıyorsunuz iyi güzel 3 gün sona bembeyaz bir tual size bakıyor.uçuyor yani boya her ozalitte olmayayn bir şey ama yine de dikkatli olun.

Tarih: 24 Şubat 2008, 22:08 - İp: 153.***.**2.34
tafyun
tafyun (üye)
İstanbul / Amatör

Merhabalar;

Ben canon baskı makinem ile tual bezi üzerine baskı yapabiliyorum. iki çeşit bez kullanılabiliyor. rulo ve tabaka. rulonun genişliği 103 cm boyu 12 mt, tabakanın genişliği 98 cm boyu 115 cm. canonun orjinal tabaka kağıtlarını kullanıyorum. bir kaç sergi için çıkış aldım. ressamlardan çok olumlu dönüşler aldım. baskı kalitesi olarak çok ilerideyim ve bu maliyetleri de yükselten bir durum. resimin 1mt sinin fiyatı 180 lira. bir metrenin altındaki resimler bir metre üzerinden fiyatlandırılıyor. yükset tirajlı işlerde fiyat çok daha uygun oluyor.

0553 292 09 59

saygılarımla

tayfun

#tafyun' tarafından 04.03.2009 12:05:02 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Mart 2009, 12:01 - İp: 85.***.**0.179
ufukguler
ufukguler (üye)
Kırklareli / Profesyonel Fotoğrafçı

slm meslektaşım tual üzerine baskıyı aynı zamanda çerceve firması olan lider çerceve yapmakta fiyatları da gayet uygun ve kaliteli işçilik ben oraya yaptırıyorum istendiğinde

Tarih: 31 Mart 2009, 09:49 - İp: 88.***.**3.74