theater
theater (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Tual Üzerine Baskı Yapan Var Mı?

Sevgili arkadaşlar,
İstanbul ili sınırları içerisinde tual üzerine fotoğraf baskısı yapabilen arkadaşlar varsa bana ebatlarını ve fiyat verebilirler mi?

Selam ve saygıyla...

Tarih: 23 Mart 2006, 15:08 - İp: yok
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

İlginç bir istek yani. Fotograf baskısının tual üzerinde hoş duracagını sanmıyorum yapılan bir örnegini daha görmedim

Tarih: 25 Mart 2006, 19:29 - İp: 81.***.**9.176
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Turkiyede durum ne bilmem ama fotograflari tual uzerine baski yapmak yani print yapmak burada yani avrupada cok populer !! Benim epson 9800 yazici var onunla tual uzerine cikti aliyorum ve cok muhtesem oluyor !! asagida bir kac ornegini verdim bunlari ayrica blind frame dedigimiz 2.5 kalinliginda cercevelere sariyoruz ve boylece duvara asiliyor ve cok modern duruyor .....

Tarih: 25 Mart 2006, 23:02 - İp: 84.***.**5.222
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Dokununca boyayı ve fırça darbelerini hissedebiliyor muyuz

Tarih: 26 Mart 2006, 13:38 - İp: 81.***.**9.176
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Plotter diye tabir ettiğimiz, Büyük Format İnkJet'lerde (Solvent veya su bazlı mürekkep kullanan olarak ikiye ayrılırlar) Canvas veya germe vinyl'e baskı yapabiliyor..

Fırça darbesini hissedemiyoruz.. yani tablo değil fotoğraf....

Tarih: 30 Mart 2006, 19:55 - İp: 85.***.**4.45
wexplorer
wexplorer (üye)
İstanbul / Meraklı

HAYAT COLOR Bostancı Şenesen evler

Tarih: 4 Nisan 2006, 10:56 - İp: 193.***.**9.134
ersinka
ersinka (üye)
İstanbul / Firma

slm arkadaşlar tual üzerine direkt dijital u.v baskı yapıyoruz haberiniz olsun.

Tarih: 12 Nisan 2006, 20:34 - İp: 88.***.**8.9
alope
alope (üye)
İstanbul / Meraklı

selam ,
kadıköyde galeri pago var .. orada görmustum...
fotodan tual uzerine baskı yapıyorlar , cok da iyi olmus.. hala arıyorsan adresini verebilirim

aysegul

Tarih: 17 Nisan 2006, 01:02 - İp: 85.***.**9.144
kloober
kloober (üye)
Antalya / Firma

antalya bölgesinde geniş format tual ve fotoğraf baskısı yapıyoruz siz istanbul aramışsınız ne tür bir iş yapıyorsunuz biz bu sistemi henüz kurduk ve merak ettik ne tür alanlarda çalışabiliriz ... şimdiden teşekkür ederiz msn ye adresinizi ekledik ayrıca [email protected] [email protected] adreslerinden bize ulaşırsanız seviniriz ... 0 242 742 58 37 - 0542 390 00 26 veya bize çağrı yapın sizi arayalım size o bölgede bu makinalarla ilgili geniş bilgisi olan bir arkadaşımıza yönlendirelim o yardımcı olsun

Tarih: 9 Haziran 2007, 02:22 - İp: 88.***.**5.172
aykankasap
aykankasap (üye)
İstanbul / Meraklı

kaRDEŞ SELAM BEN EMİNÖNÜNDE BİLİYORUM Bİ YER . MEHMET EFENDİ KAHVECİSİNİ GEÇTİKTEN SONRA SOLA DEVAM ETTİĞİNDE SAĞDA Bİ TUAL Cİ VAR BEN ORDA Bİ ÇOK RESMİ TUAL ÜZERİNE BASILMIŞ GÖRDÜM. FENA DURMUYOLAR .BENCE NORMAL RESİM ÇERÇEVELİ DAHA GÜSEL AMA RESMİNE GÖRE GÜZELİİĞİ OLUR HERALDE
YOLUN ORALARA DÜŞERSE Bİ BAK DERİM

Tarih: 9 Haziran 2007, 08:57 - İp: 85.***.**2.147
bienal
bienal (üye)
İstanbul / Amatör

Bu konuda bildigim en uzman bir yer var. Yerleri bildigim kadarı ile Maltepe'de... CANVASTAR

www.canvastar.com

Portföylerinde halihazırda Fotoğraf Sanatçıları da var.
Kamil Fırat, Mustafa Yılmaz ve Sabahattin Kayış gibi...

http://www.canvastar.com/index.php?cPath=201

Tarih: 24 Şubat 2008, 20:54 - İp: 88.***.**5.239