opticman
opticman (üye)
İstanbul / Amatör

Portrede Bronz Görünüm!

selamlar. bazı web sayfalarında rastlıyorum vaaay be dedirten bronz bayan mankenlerin fotograflarına. Ama aralarında öyleleri varki sanki simli gibi altın gibi oluyorlar. Bunlar Ps içinde bir plugin vs yardımıylamı oluyor yoksa tamamen el emeği göz nuru make up mıdır? Bu konuda bilen arkadaşlarımdan yardım istiyorum. Portre katalog çekimlerim için lazım çünkü şimdiden teşekkürler tam örneklerini bulamadım ama bu resimlerin biraz daha abrtısı ve daha bronzu ama sanki altın simi varmış gibi bir görünnümü var

Tarih: 13 Ağustos 2013, 21:36 - İp: 85.***.**9.255
kamikkazet
kamikkazet (üye)
İstanbul / Firma

bende actionu var ışıklandırma rötüş elle yapın

linklink

Tarih: 14 Ağustos 2013, 20:47 - İp: 85.***.**3.170
opticman
opticman (üye)
İstanbul / Amatör

hocam teşekkür ederim ama bayağı yeniyim photoshopta biraz daha açabilirsen çok mutlu olurum çok teşekkürler şimdiden

Tarih: 14 Ağustos 2013, 20:56 - İp: 85.***.**7.82
kamikkazet
kamikkazet (üye)
İstanbul / Firma

öncelikle photoshopta window tıklayın pencerelerden action yazar tıklayın verdiğim dosyayı kutunun içine sürükleyip atın play tuşuna basın

2 husus katman açın window tılayın ışıklar için brush istediğin ayar çıkar katmanı yaptıktan sonra opaklık az düşürün normal yazan yer kaplama veya screen deneyin hoş görüntü olması için resim atayım ışık brusu elle yapmak için o kutular işinizi görecek

Tarih: 14 Ağustos 2013, 21:07 - İp: 85.***.**3.170
  • 1