rozal
rozal (üye)
İstanbul / Meraklı

Bronz Ten

MRB ARKADAŞLAR BEN RESİMLERDE TEN RENGİNİ BRONZ YAPMAK İSTİYORUM:AMA BİR TÜRLÜ BULAMADIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ?AYARLARI NERDEN YADA KAÇ OLMALI?RESİMLİ ANLATIM YAPABİLEN VARSA ÇOK SEVİNİRİM:ÖYLE DAHA ANLAŞILIR OLUYO:ŞİMDİDEN TŞKR EDERİM

Tarih: 29 Ekim 2009, 22:47 - İp: 88.***.**1.54
rozal
rozal (üye)
İstanbul / Meraklı

yardım edecek biriyokmu?

Tarih: 30 Ekim 2009, 10:46 - İp: 88.***.**3.84
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Bunun birçok yöntemi var. en geçerlisi makyaj yapmaktır. şu bildiğiniz makyak işte. hani pudra vs. ile yapılan şeyler..
hem böylece daha gerçekçi olur.

PSde en kısa ve kaba yolu: fotoyu psde aç katmanı kopyala katman geçirgenliğini OVERLAY yap. ve göz kararıyla yakma yada aydınlatma araçlarıyla göz kararı düzeye getir. bunu yaprken katman görünürlük derecesiylede oynayabilirsiniz.

diğer bir yolu. fotoğrafınızı açın. yeni bir katman açın. katman geçirgenliğini hue yapın. başlayın boyamaya. renk dolgusu alınan yerdeki renkleri tam istediğiniz rengi alana kadar deneme yanılma yapın.

bir diğer yöntem siyah beyaz fotolara renk vermeye yarayan yöntemler var. fotoğrafınızı psde açın ve çoğaltın. bu renk verme programlarıyla renkelndirdiğiniz foto ile ham fotoyu bir katmanda harmanlayın. göz kararı silin boyayın yakın açın. herşey yapılabilir psde.
azcık yaratıcı olmak ve çok çalışmak gerekiyor.
ama en geçerli yöntemim şu; tavuklar pire kapmasın diye sürülen kırmızı bir toz var ona bulanarak yanabilirsiniz. yada makyaj malzemeleriyle alınlıkla falan boyanabişlirsiniz inanın bu daha kolay ve sahici olur.

yani ben öyle tahmin ediyorum

Tarih: 30 Ekim 2009, 14:00 - İp: 88.***.**6.98
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

şu yöntemide bir dene bakalım.
http://rapidshare.com/files/300740628/re.atn.html

Tarih: 1 Kasım 2009, 05:28 - İp: 88.***.**3.63
rozal
rozal (üye)
İstanbul / Meraklı

teşekkür ederim yardımın için .

Tarih: 1 Kasım 2009, 19:48 - İp: 88.***.**9.172
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

tık

#remi5861' tarafından 06.11.2009 00:31:42 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Kasım 2009, 00:30 - İp: 88.***.**6.170
hayat_can
hayat_can (üye)
Kocaeli / Meraklı

remi bende tam bu linki vermek için açmıştım ki..

sen vermişsin bilene

ozaman ben sadece kolay gelsin diyeyim

Tarih: 6 Kasım 2009, 01:10 - İp: 78.***.**7.146
  • 1