jawes
jawes (üye)
Muğla / Amatör

Pgotoshop Harikası

Amacım photoshopla neler yapıldığını göstermek ve daha neler yaplıdığını görmek için belkide bu foumdayım
herkese tsk ler

eski hali

yeni hali

#jawes' tarafından 26.01.2008 00:52:28 tarihinde düzenlendi.

valla bukadar tartışma yeterli bire 10

#jawes' tarafından 27.01.2008 21:39:12 tarihinde düzenlendi.

#jawes' tarafından 13.07.2008 01:21:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Ocak 2008, 00:49 - İp: 88.***.**1.31
tarum
tarum (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

mükemmelin ötesinde olmuş

Tarih: 26 Ocak 2008, 12:26 - İp: 85.***.**1.36
emre
emre (üye)
Kilis / Stüdyo Fotoğrafçısı

tarum galiba arkadaşla dalga geçiyorsun bende sana katılıyorum bir amatörün yapa bileceği bu kadar olur ancak

Tarih: 26 Ocak 2008, 14:41 - İp: 85.***.**4.99
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım sitede yenisin eski konuları takip etmeni öneririm.
yaptıgın resim sana göre güzel olabilir eski konuları araştırırsan.burada bir çok arkadaşın fotosopta neler yapıldıgını bildigini görürsün kolay gelsin.

#batuhan19b' tarafından 26.01.2008 15:23:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Ocak 2008, 15:20 - İp: 88.***.**5.38
jawes
jawes (üye)
Muğla / Amatör

Kendinizi bulaflarınızla acındırıyorsunuz ben zevkli.org ta yaklasık ikibin konu açtım sizingibi ne söylemek istiyeceğini bilenlerle birkere bıle raslamadım ben resmin güzel yada güzel olmadığna dair bişey söyledımı ve karşınızdaki insanın neler düşündüğünü hangi amacla neyapmak istediğimi biliyormusunuz kalitesiz insanları tanıya bılmek ıcın yani şuanda kendini acındıranlara diyorum işte sizingibiler yüzünden forumlara girmemeyi girsem bile paylasım yapmamayı sadece sümürmeyi zorlamaya bırakıyorsunuz
ha bunuda diyeyim bu yaptıklarınızın aynısını başkasından duymuş ve inanmamış birisiydim kendim ıspatlamak istedim
hiç emek ne olduğunu herhalde bilmiyorsunuz emekkkkkk kardeşimmm emekkkkkkkkkkkk başka bişey demiyorum belkide artık bir konuya cevap yazdığınızda daha farklı yazarsınız
yazdıklarıma karşı hiç bir şey yazamasınız çünkü bir emeği hiçe sayıp dalga geciyorsunuz...JaweS

BiLene Ve BiLdiğini Bilen Öncüdür,Onu İzLyin

#jawes' tarafından 27.01.2008 01:24:32 tarihinde düzenlendi.

#jawes' tarafından 13.07.2008 01:22:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Ocak 2008, 17:54 - İp: 88.***.**3.219
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

jawes kardeş emeğine sağlık diyerek sözüme başlamak istiyorum açtığın konuya vevap veren arkadaşlar olmuş ama yanlış ama doğru bunlara sözüm yok çünki herkes kendinden sorumludur zaten bu sitede eski üyelerden pek fazlada kalmadı kalanda zaten açılan bir konuya asla alaycı bir yaklaşımda bulunmaz diyebilirim
ancak benim söyliyeceğim şu ki başka bir sitede bilmem kaç tane konu açtığından falan bahsedip birkaç kelime sarfetmişsin bence bu yanlış hem orada sana cevap verenlere ithamda bulunuyorsun ama aynı hataya farkına varmadan sende düşüyorsun halbuki bu kadar konu açan birisinde bu karakter oturması lazım sanırım sende oturmamış

resim konusunda bir kaç yorum yapmak istiyorum müsadenle tamam emek var ama eksikliklerde var
1-resim kesiminde bariz hatalar var kulakta saçta ve bize göre sol omuzda
renklendirmede hata özellikle yüzde en çok belirgin olanlarıda gözler boğulmuş netlik kaybolmuş
yüze sol taraftan parlaklık vermene rağmen boyun bölgesinde yaka ile boyun arasındaki koyuluğun bu kadar olmaması gerekir bence buda ışık hatası
buda üç aslında resmin orjinalindeki boyutlarda verseydin yani kollarda görünse idi yorum yapma şansı olabilirdi
umarım beni yanlış anlamazsın kardeş başarılar dilerim

Tarih: 27 Ocak 2008, 00:14 - İp: 78.***.**3.60
jawes
jawes (üye)
Muğla / Amatör

z_yazgan ağzina sağlık ama ben artık kişiye göre ayak atarım ve bunun aynısını yaşamadan anlıyamasın + burda benim ve benimgibiler hiç bişey kaybetmez ve iyiki emek vermemişim ozman kaybedeceğim çok şey olurdu bence uzutmaya gerek yok neyın nasıl olduğunu biliyorum ha bide admindim onuda söyliyeyim sütüdyo fotoğrafcısı değildim we amatörde değildim neymiş bir amatörün yapacağı bukadarmış emeğe saygızlık edenın benım için hiç bir şansı yok...
resmi senin gibi eleştirmek var oh be ne güzel hataları söylemişsin 1000 defa bu şekilde yaza bilirsin tsk'ler

Tarih: 27 Ocak 2008, 00:46 - İp: 85.***.**5.137
batuhan19b
batuhan19b (üye)

diger arkadaşları bilmem ama benim yazımda asla ve asla dalga geçmek gibi bir niyet ve anlam olmadı olmazda. burda yapılan çok resme hata ve eksikleri konusunda yol gösterici yorumlar yazdım.kimseyle dalga geçmeden yazmaya çalıştım.
sizin yapıp buraya övgü almak için attıgınız resmi bu sitede herkes daha kalitelisini rahatlıkla yapabilir.amaç ögrenmekse bence eleştirilere açık olmak lazım ama dalga geçmeden.

ama görüyorumki sen eksiklerini görmek yada bilmedigini ögrenmek için çalışmanı buraya atmak yerine ..bu kadar fotografçını ve ustanın oldugu bir sitede aaaa çok güzel olmuş nasıl yaptın tebrikler çok süpersin gibi laflar duymak için koymuşsun.sana diyecek bişey yok
başka bir sitede 2000 üzerinde konu açmış bir insanın verecegi cevap yada olgunluga ulaşamamışsın.

Tarih: 27 Ocak 2008, 00:55 - İp: 88.***.**9.48
jawes
jawes (üye)
Muğla / Amatör

peki canım kardeşim sen bunu okudunmu

EMEĞİNİN KARŞILIĞINI NE YAPTIĞINI BİLMEYEN İNSANLARDAN ALAMASIN DEĞER BİLMEYENLERE SAKIN EMEĞİNİ SUNMA ASLA BİLMEYENLE TARTIŞMA DİYECEĞİM BU

USTALARDAN ÖVGÜLER BEKLİYECEKMİŞİM YAZDIMYA NEDEN BU RESMİ BURAYA ATIĞIMI HERHALDE ATLAMIŞSIN SEN ORAYI TEKRAR OKURSAN GÜRÜRSÜN.

Tarih: 27 Ocak 2008, 01:22 - İp: 85.***.**5.137
batuhan19b
batuhan19b (üye)

yazarken sana yol gösterenle dalga geçeni ayırt edemeyecek kadar kızmana anlam veremedim.benim sana yazdıklarımı yok say ve bildigin gibi devam et.kolay gelsin.

Tarih: 27 Ocak 2008, 01:45 - İp: 88.***.**1.48
jawes
jawes (üye)
Muğla / Amatör

Bende bi önceki msjımda bunu demek istmiştim tsk sanada kolay gelsin.

Tarih: 27 Ocak 2008, 02:03 - İp: 85.***.**5.137