defnemartn
defnemartn (üye)
İstanbul / Meraklı

Profesyonellerden Yorum Bekliyorum.

Profesyonellerden Yorum Bekliyorum ..Lütfen Yani benim disimda su an burda herkes profesyonel sanirim Simdiden Tesekkurler

#DefneMaRTN' tarafından 11.09.2007 22:42:33 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Eylül 2007, 21:54 - İp: 88.***.**0.139
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kolay gelsin kardeş sanırım resim yükleyememişsin aşağı linki oku yapabilirsin

burayı oku kardeş

Tarih: 11 Eylül 2007, 22:24 - İp: 88.***.**6.60
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

kardeş fotoyu yukleyemedin galiba

Tarih: 11 Eylül 2007, 22:25 - İp: 85.***.**6.173
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşım ilk resimde kolaya kaçmışsın makyajlı resim seçip makyaj yerlerinin renk ayarıyla oynamışsın ikinci resim daha hoş gerçeği andırmış ya küçük olduğu için hatan belli olmuyor yada gerçekten güzel

iyi bir başlangıç tebrikler!

Tarih: 11 Eylül 2007, 23:44 - İp: 81.***.**6.31
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kosovalı kardeşe bende katılıyorum ilk resimde çok fazla bir oynama yapmamışsın sadece göz altları dudaklar ve yanaklarda renklerle oynamışsın yanaklardaki kırmızılık biraz aşırıya kaçmış rutuş var ama ilk etapta farkedilmeyecek kadar az siyah noktalar kaybolmamış
ikinci resimde yine aynı metod ama bu resimde kaşlardada biraz oynama var bence ikinci resimde hiç rutuş yapmasaydın daha güzel olurdu

Tarih: 12 Eylül 2007, 00:05 - İp: 88.***.**6.60
defnemartn
defnemartn (üye)
İstanbul / Meraklı

Resim Renklendirme ...Sacin Sol tarafinda kola degen kisminda biraz siyah beyazlik kalmis ama idare eder sanirim

#DefneMaRTN' tarafından 14.09.2007 00:05:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Eylül 2007, 19:00 - İp: 85.***.**5.156
defnemartn
defnemartn (üye)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 15 Eylül 2007, 18:29 - İp: 85.***.**3.50
defnemartn
defnemartn (üye)
İstanbul / Meraklı

eski dost burda renklendirme yapip gönderen benim..bu lafin bana sanirim..yapmis oldugum tüm calismalarin yapilirken cekilmis video goruntuleri var.. ..kendinde olmayan bi yetenegi baskasinda gördüğünde neden çamur atma gereği duyuyosun..resimlerin tam boyutlarini istersen mailine atiyim yakindan bak..bu tarz resimler ne kadar iyi yapilirsa yapilsin profesyonel gözler baktiginda sonradan renklendirildiğini anlarlar..Detaylarina indiginde hatalari görürsün.. şüphen varsa derhal yaptigim calismanin video goruntusunu atiyim icin rahatlasin ne dersin?..yapildigina sahit olmadigin biseye inanmak zorunda deigilsin...ama camur atmanda dogru degil..forum icerisinde eski resimlerini gonderip renklendirilmesini isteyen arkadaslar olmustu onlarada yaptim ve gönderdim..sanirim oralari okumadin...ki bana bi gelir mi sağlıyosun yada para mi ödüyosun iyi bi renklendirme yaptigimda..bundan ne cikarim olabilir ki yalan soyleyim...bu yazidign ayrica beni inanilmaz mutlu da etti ) bu kadar gercekci olabildigime sevindim)Bide kadinlara kiskanc derler O kadarda emin konusmussun ki )) videolari su an atiyorum rapide birazdan linki vericem..Calismalarimin altina attigim D.M imzasina kadar izle videoyu ok mi..belki biseyler kaparsin benden..kendini gelistirmene yardimci olur..He bu arada bu yetenek karsisinda iyice kendini kaybetmemen icin bunlarin ilk calismalarim oldugunu, resim renklendirme isini henüz 3-4 gündür ogrendigimi eklemiyim )))

http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=25496

Bu linke tikla da bak istersen bi..O siyah beyaz resimde heralde önceden renkliydi..sonra ben cocuga dedim sen foruma gir onu siyah beyaz at..sonra ben renklendiriyim ))) hayal gücün cok genis..

Hem neden kaliteli bi siyah beyaz foto atmiyosun bana..? Heralde senin attigin siyah beyaz fotografin renklisinin elimde olmasi milyonda bir bi ihtimal bile olamaz..o zaman emin olmus olursun ok

Dipnot: Burda renklendirmis oldugum tüm fotograflar Google grafiklerinden alinmadir..Yani renkli halleri benim elimde olupta sonradan siyah beyaz cevirebilecegim resimler dedildir..internette sadece siyah beyaz olarak bulunabilen renkli hallerinin bulunmadigi resimlerdir..Google grafiklerde ''Siyah beyaz'' ,''siyah beyaz resim'' yada ''siyah beyaz fotograf'' olarak arattiginizda bu resimleri bulabilirsiniz..ha eskidost arkadasim nette eger bu resimlerin renkli hallerini bulursan gonderde bizde görelim..

#DefneMaRTN' tarafından 16.09.2007 13:56:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Eylül 2007, 03:15 - İp: 85.***.**8.43
defnemartn
defnemartn (üye)
İstanbul / Meraklı

http://rapidshare.com/files/......... [Link kaldirilmistir..eskidost nickli arkadas linki almistir heralde cevap yazdigina göre ]

1. video : Hani elinde pembe güller olan kücük kizimiz var ya iste bu onun videosu

Bugunluk bu cevap sana yeter

#DefneMaRTN' tarafından 16.09.2007 16:04:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Eylül 2007, 03:50 - İp: 85.***.**8.43
defnemartn
defnemartn (üye)
İstanbul / Meraklı

Karsimdakini tartigim icin zaten boyle bi cevap verdim ilk yazdigin yorumla son yazdigin yorum pek tutmamis birbirini..sanirim hatani anlamani saglamisim. hatalarim olmadigini soylemedim bunlari buraya koyma sebebimde zaten hatalrimin dile getirilmesi.. Sanat yapmiyorum ..ama bi sanatciyim..senden daha fazla ..marmara guzel sanatlar fakültesi resim bölümü mezunuyum..senin deklansöre basip cektigin bi cok resmi ben gozumle görüp elimle ciziyorum.zaten sana verdigim cevapta sanat kelimesi asla gecmedi..iyi okuduysan farketmissindir..ve neden bu derece cevap verme ve alma israrima gelince kimseyi inandirmak icin ugrasmam ama emek verip yapmis oldugum bi calismaya da ( ne kadar amatörce olursa olsun)yakisiksiz denmesine izin vermem..dendiginde de cevabini veririm BU AT RESMNİ ÖRNEK VERİYORUM RESMEN GRAYSCALEE demissin ya hatirlatiyim resimler renklendirilmeden once genellikle grayscale modundadir sende saglicakla kal..insanlarin calismalarini yorumlamadan once de nickinin altinda yazan '' Profesyonel fotografci'' taniminin hakkini ver

Dipnot: Senin gibi insanlarin varligi forumda bulunan bi cok kisinin hevesinide kiriyo olmali..yapiyorum demek marifet degil..yapiyo olabilirsin cok iyi de olabilirsin ...ama yapmiyosan bile yapip bunu insanlara sunanlara saygin olsun en azindan..

#DefneMaRTN' tarafından 16.09.2007 16:09:12 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Eylül 2007, 15:57 - İp: 88.***.**5.59
aykuts
aykuts (üye)
İstanbul / Meraklı

Üyelik İptal Edilmiştir.

Tarih: 21 Eylül 2007, 04:28 - İp: 88.***.**5.159