zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Sitenin Yeni Görünümü

FOTOĞRAF PAYLAŞIM SİTELERİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU...KONU FOTOĞRAF OLUNCA DAHA DA ÖNEMLİ OLUYOR...

*YORUMLADIĞINIZ FOTOĞRAFLAR

*FAVORİ FOTOĞRAFÇILARINIZ

*FAVORİ FOTOĞRAFLARINIZ

*SU ALTI KATAGORİSİ (EN SON EKLENEN)

#zarazara58' tarafından 04.01.2008 17:04:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Kasım 2007, 16:46 - İp: 213.***.**7.234
zarazara
zarazara (üye)

son dakika itibari ile favori fotoğraflar bölümü sitemizde yerini almıştır...
buda çok önemli bir bölüm oldu...
kutluyorum...

Tarih: 27 Aralık 2007, 22:27 - İp: 88.***.**3.178
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

kendi fotograflarımızı ekleyen olursa ,ekleyen kullanıcıları görebiliyormuyuz.

Tarih: 28 Aralık 2007, 21:40 - İp: 85.***.**2.195
zarazara
zarazara (üye)

onu göremiyoruz malesef ama kimbilir ? belki odda olur

Tarih: 28 Aralık 2007, 21:53 - İp: 88.***.**7.239
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)

kendi yorumladığımız fotolara kolay erişmek için kontrol paneline bir şeyler eklenebilir mi?sürekli kendi portfölyeme dönüp oradan tekrar giriyorum.
Bir de benim en çok arzuladığım,forum sayfalarındayken bir kullanıcının portfölyesine avatarının altından kolay ulaşabilmek.

Tarih: 2 Ocak 2008, 18:23 - İp: 85.***.**9.67
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)

sayın fikret bey,topik açmak istemediğim için onur beyin topiğini kullanıyorum.aşağıda son yazdığım talepler için görüşünüz nedir,portfölyelere kolay ulaşma konusunda.

Tarih: 4 Ocak 2008, 00:23 - İp: 85.***.**5.234
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Yorumlanan fotoğraflar tabiiki kontrol paneline eklenebilir ama kontrol paneline girip + yorumlanan fotoğraflara gitmekle, portfolyoya girip yorumlanan fotoğraflara ulaşmak arasında çokta fark olmayacaktır diye düşünüyorum.

Başkası tarafından favorilere eklenmiş fotoğraflar şeklinde bir bölüm olabilir.

Bu saat itibarıyla kategorilendirme sistemini bitirdim. Takıldığım 1-2 nokta kaldı. Eski üyeler hatırlar "Ayın Konusu" şeklinde bölümümüz vardı onuda bu değişimle açmak istiyorum. Yarın, 1-2 saatliğine fotoğraf eklemeyi kapatmak şartıyla akşama tamamen açmış olurum.

Bu vesileyle ilk "Ayın Konusu" için önerileri belirtirseniz sevinirim. Ortak konu peşinde fotoğraf çekmek çok daha verimli olacaktır.

Tarih: 4 Ocak 2008, 00:47 - İp: 88.***.**8.254
zarazara
zarazara (üye)

ayın konusu kendi şahsi fikrimce çok önemli bir bölüm...
merakla bekliyoruz

Tarih: 4 Ocak 2008, 00:49 - İp: 88.***.**8.44
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Eski uygulama şöyleydi:

Ayın konusu üyeler tarafından belirleniyordu. Fotoğraf ekleme süreci başlıyordu 15 gün kadar fotoğraf ekleniyordu. Sonra fotoğraf ekleme durduruluyor oylama yaklaşık 1 hafta kadar daha devam ediyordu ve yaklaşık 21 gün gibi bir sürede sıralama belli oluyordu. Oylamanın devam ettiği son hafta bir sonraki konu başlamış oluyordu. Başlangıçta katılım çok iyiyken sonlara doğru katılım çok azaldığı için devam edilmemişti. Bu sefer işi daha sıkı tutmak şart. Belki süreyi aya yaymak en doğrusu...

Tarih: 4 Ocak 2008, 00:57 - İp: 88.***.**8.254
zarazara
zarazara (üye)

burdada sıkıntı yaratabilecek konu zamanlama mekanizması olarak görülüyor,süreyi iyi proglamlayıp( fotoğraf ekleme süresi,puanlama süresi,bi sonrakine geçiş) konudan uzaklaştırmamalı

Tarih: 4 Ocak 2008, 01:03 - İp: 88.***.**8.44
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)

fikret bey portfölye için şu an izlediğim yol.
GALERİ => KONTROL PANELİ => HERHANGİ BİR FOTO SEÇİMİ => FOTOGRAFIN BULUNDUĞU SAYFADAN PORTFÖLYE BUTONU => PORTFÖLYEDEN => YORUMLADIĞIM FOTOLAR.

Aslında çok kısa değil,bence en kısa ve en etkili yol,
forum sayfalarında avatar altına portfölye erişim butonu eklemek.
mesela ben zarazara58 in fotolarını merak ediyorum,hemen avatarının altında portfölye butonuna basıp geçiş yapabilirim.
kişisel bilgilere geçer gibi onada geçelim.

Tarih: 4 Ocak 2008, 08:40 - İp: 85.***.**9.67