zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Sitenin Yeni Görünümü

FOTOĞRAF PAYLAŞIM SİTELERİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU...KONU FOTOĞRAF OLUNCA DAHA DA ÖNEMLİ OLUYOR...

*YORUMLADIĞINIZ FOTOĞRAFLAR

*FAVORİ FOTOĞRAFÇILARINIZ

*FAVORİ FOTOĞRAFLARINIZ

*SU ALTI KATAGORİSİ (EN SON EKLENEN)

#zarazara58' tarafından 04.01.2008 17:04:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Kasım 2007, 16:46 - İp: 213.***.**7.234
serrex
serrex (üye)
İstanbul / Meraklı

Yeni görünüm güzel olmuş.Bunca zamandır edinilen tecrubelerden yola çıkarak eksikliklerin giderilmesi ve yeniliklerin gelmesi çok olumlu olacaktır.

Kolay gelsin.

Bu arada bir farkettiğim bir şeyi belirteyim.Galeri bölümünde sayfa numaralarını gosteren bölümdeki rakkamlar açık gri (bu ok) ama bulunduğunuz sayfa sadece bolt.Bu da hangi sayfada olduğunuzu anlamanıza yardımcı olmuyor.Bulunulan sayfanın rakkamı siyah yada kırmızı olabilir.

#serrex' tarafından 02.11.2007 23:36:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Kasım 2007, 23:33 - İp: 85.***.**4.163
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

renk olarak koyu gri olmasi gözü rahatlatiyor.
birde galeride yorum alan fotograflar sayisi onikiden onbese ciksa bence cok daha etkili olabilir diye düsünüyorum.

Tarih: 2 Kasım 2007, 23:55 - İp: 83.***.**6.176
mydemir09
mydemir09 (üye)
Aydın / Meraklı

Üst bant sönük kalmış biraz...

Tarih: 2 Kasım 2007, 23:56 - İp: 85.***.**0.58
zarazara
zarazara (üye)

geleri bölümündfeki fotoğraf sayısının arttırılmasını bende istiyorum.gencer abiye katılıyorum

Tarih: 3 Kasım 2007, 00:02 - İp: 88.***.**6.60
zaferseckinler
zaferseckinler (üye)
Bolu / Stüdyo Fotoğrafçısı

fotoğraf çerçevesi ile zemin tonlarının çok benzer olmasının etkisi ile de ilgi fotoğraflardan bir anda zemine ve yazılara kaçıyor.bunu çözmek için çerçeve kullanılmayacağını sanmam.zemin tonu da güzel.o halde çerçeveler sadeliklerine de titizlik gösterilerek galerimizin duvarından(bana göre) ayırt edilecek hale getirilebilir.
bir de yazılara el atılır ve gri-siyah gibi dengeli bir zemin yakalanırsa...

hımm.güzel oldu.

Tarih: 3 Kasım 2007, 00:04 - İp: 88.***.**4.75
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

12 fotograf cok az ve yorum alan fotograf cok az süre orada kaliyor 15 olursa biraz daha bakma imkanimiz olacak.
yorumlari okuyamadan yorum alan fotograf kayboluyor esasen yer olarak 15 fotograf sigacak sanirim.

#gencmenn' tarafından 03.11.2007 00:07:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Kasım 2007, 00:04 - İp: 83.***.**6.176
zarazara
zarazara (üye)

sanırım sitenin dünden başlayan değişiklik sürecindeki son hali bu,eğer bu şekilde kalacaksa çok şık ve fotoğrafların ön planda olduğu bi görüntü oluşmuş...ama galeri için yapılmasını istediğimiz en önemli değişikliklerden biride galerideki fotoğraf sayısının arttırılması,aslında bu portfolyo bölümleri içinde geçerli olabilir,sayfa şeklinden vazgeçilebilir belki...

Tarih: 3 Kasım 2007, 11:35 - İp: 88.***.**6.60
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

üst banttaki başlıklar hala okunmuyor diğer değişimler güzel

Tarih: 3 Kasım 2007, 11:49 - İp: 81.***.**3.185
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

galeride gezinirken fotograf sahibinin, fotograf adinin ve yorum sayisinin yazmamasi iyi olmus. ama renkler benim hosuma gitmedi. eski renk netfoto ile butunlesmisti ben kolay kolay alisamayacagim

Tarih: 3 Kasım 2007, 11:52 - İp: 81.***.**7.8
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

her yeniliğe alışmak zaman alır
ama ben beğendim

isim ve yorum sayısının olmaması da iyi olmuş
böylece insanlar isme değil fotoya göre yorum yapar diye düşünüyorum
gerçi isme göre yapmak isteyenler kişinin portfolyosuna bakıp yorumunu yine yapar...

Tarih: 3 Kasım 2007, 11:56 - İp: 81.***.**3.185