coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Netfotograf. Com Kan Kaybediyor...

Arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum ama site sürekli kan kaybediyor.
Acil önlemler almak gerektiğini düşünüyorum.
Nasıl bilmiyorum ama sitenin tekrar canlanması şart..

Önerileri olanlar lütfen yazsın...

Tarih: 17 Ekim 2008, 00:16 - İp: 78.***.**0.58
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Anlamadığım şikayet edenlerin çoğu yorum yapanıda görüyor, fotoğrafı ekleyenide.
Bizler ( bizler derken kendimden bahsediyorum tabiki) belli saate kadar fotoğrafı ekleyenide görmüyoruz , yorum yapanıda. Ama şikayetde etmiyoruz.
Bu işte bir terslik var anlayamadım.

Tarih: 13 Kasım 2008, 18:24 - İp: 88.***.**2.171
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Sultann, pazarbey dışında, gizliliği kaldırabilip de şikayet eden var mı ki?
Pazarbey, "BEn eskisini istiyorum. BEn bana yorum yazana yorum yazmak istiyorum. BEnim yorum yaptığımda bana yapsın." şeklindeki sözünüzden sonra galerimdeki yorumlarınız hakkında ne düşünmeliyim?

Tarih: 13 Kasım 2008, 18:41 - İp: 88.***.**9.33
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Yasemin hanım, nikiniz değişince önce tanıyamadım.
Daha öncede pazarbey dışındada (özellikle gizlilik uygulanmayanlardan) bir kaç arkadaşdan benzer tepkileri okumuştum.
Şimdi isim vermeyeyim.
Pazarbeyde sorun çok olduğu için o daima kendine sorunsal açacak bi şeyler bulur.

Tarih: 13 Kasım 2008, 19:11 - İp: 88.***.**9.249
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

"Yasemin hanım, nikiniz değişince önce tanıyamadım."
İyice saklanayım dedim ama... pazarbeyin sorunsalları hakkında da şimdi bir şey yazmayayım o online olunca yazarım, lafının üzerine gelir

Tarih: 13 Kasım 2008, 21:26 - İp: 88.***.**9.33
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

==>> mesaj servisi kısmı ve silme ile ilgili kısım çalışmamaktadır,bir gözden geçse iyi olur..

Tarih: 13 Kasım 2008, 23:15 - İp: 88.***.**5.218
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Açık sözlü adamım vesselam.

Tarih: 19 Kasım 2008, 00:34 - İp: 88.***.**2.109
ilhamid
ilhamid (üye)
İzmir / Amatör

uzun zamandır foruma girmiyordum,ama birkaç gun önce girdiğimde,fotograf sahibi ve yorumcu gizlenmiş.hiç hiç sevmedi bu olayı.mumkunse düzeltilmeli..

Tarih: 14 Aralık 2008, 18:50 - İp: 85.***.**8.14
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır hocam.
Yoktunuz epeydir

Tarih: 14 Aralık 2008, 18:55 - İp: 88.***.**8.125
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

ALINTI: uzun zamandır foruma girmiyordum,ama birkaç gun önce girdiğimde,fotograf sahibi ve yorumcu gizlenmiş.hiç hiç sevmedi bu olayı.mumkunse düzeltilmeli..

Fotoğrafları veya eleştirileri yeter kalitede olan üyelere yetki veriliyor. Yetki verildiği zaman, fotoğraf sahiplerini ve yorumcuları gizli görmüyorsunuz. (dilerseniz kontrol panelinden gizliliği kaldırıyorsunuz)

fikrimce fotoğraflarınız yeter kalitede.. sitede aktif olursanız yetki alabileceğinizi umuyorum.

Tarih: 15 Aralık 2008, 02:55 - İp: 78.***.**1.206
gureri
gureri (üye)
Kütahya / Meraklı

gizlilik ilkesi acilen kaldırılmalı... şeffaf olmalı herşey... 80 - 90 yorum yerine 20 yorum (ama yorum gibi yorum) diyenlere katılmıyorum... o 20 yorum da diğerlerinden farklı değil... netfoto, fotoğraf yanında dostluğun önemli olduğu bi siteydi.. sadece fotograf diyenler yüzünden robotlaşmaya başladık...

Tarih: 15 Aralık 2008, 10:33 - İp: 194.***.**9.34