zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Netfoto Üyelerine ’armağan Topik’

bu topiği tüm netfotoğraf üyelerine armağan ediyorum
umarım kabul edersiniz

foto armağanları hat safhada...

evet aslında arkadaşlık ve dostluk anlamında çok güzel.herhangi bir itirzım yok,bende 1-2 tane yapmışımdır.

ama en azından bunu açıklama kısmına yazsak (kime armağan ediyosak) foto ismi bölümünede fotonun ismini yazsak sanki daha güzel olur.

...

Tarih: 17 Nisan 2008, 12:47 - İp: 88.***.**2.223
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

ben bu tip fotoları yorumlamakta bile zorlanıyorum.Sevdiğim,saydığım bir arkadaşımızda olsa,genelde hediye fotoya yorum yapılmaz diye başlıyorum söze..

Tarih: 17 Nisan 2008, 13:04 - İp: 85.***.**9.67
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

fotografların ismi varmıki onur

Tarih: 17 Nisan 2008, 20:19 - İp: 78.***.**9.94
bayar28
bayar28 (Objektif)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

Guzel bır armagan tesekkurler...

Tarih: 17 Nisan 2008, 20:51 - İp: 88.***.**1.128
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Fotoğraf hediye etme olsa olsa vodafonun geyik kampanyası gibi bir şey olmalı. . Bu platformdaki hediyelerin hepsi bence çok hoş.Teşekkürler Onur.Selamlar.

#gorbi67' tarafından 18.04.2008 09:50:53 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Nisan 2008, 09:50 - İp: 78.***.**7.69
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Teşekkürler.. Topiğimin üzerine biraz ketçap alabilirmiyim..

Galerideki her fotoğrafın, sanat eseri olduğunu iddia edemeyiz, ancak bütün fotoğrafları "aday" şeklinde tanımlamak isterim.. Ve sanat, bir kişi için yapılmamalı.. Öyle olsaydı, bir kartpostal gibi, kişiye yollanır ve kimsenin haberi olmazdı..

Evet, belirttiğiniz gibi, arkadaşlık-dostluk anlamında çok güzel.. Fakat bunu, abartmamamız gerektiği ortada..

Selam ve saygılar..

Tarih: 20 Nisan 2008, 12:20 - İp: 81.***.**3.8
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Tarih: 21 Nisan 2008, 17:29 - İp: 81.***.**3.185
fatos k
fatos k (üye)
Yurtdışı / Amatör

evet bende katiliyorum size onur bey.
bende bir kac kere fotograf hediye ettim ve banada hediye edilen fotograflar oldu. fakat bunu aciklama kisminda belirtmek daha dogru bencede.

bana göre bir fotografin teknik özellikleri kadar, basligida cok önemli.
mesela fotograf kusursuz ama baslik iste ..... beye. yada .... hanima.

ben öyle fotograflara yorum yazmayi bile istemiyorum. bana hep sanki fotograf sadece o kisiye aitmis gibi gelir.

yani fotograf basligi herhangi bir üye ismi olunca, yorum yazmak bana anlamsiz geliyor.

umarim bu bundan sonra degisir.

sevgiler.

Tarih: 21 Nisan 2008, 22:24 - İp: 84.***.**7.215
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

bir şey keşfettim; bu sitede eleştiren kişiler, genelde forumda aynı kişiler, eleştirilen üyeler, yani hoşnut olunmayan durumu icra eden kişiler ise, foruma hiç uğramayan, galeride işine bakan, abuk subuk fotoları yoruma boğan, al gülüm ver gülüm ahbap ,eş dost ilişkisine giren kişiler..

ee

onlar forumu okumuyor ki, en azından eleştirilen durumun icracılarının çoğunluğunun forum kısmıyla alakası yok...

kendi kendimize atıp tutuyoruz gibi geliyor...

yönetim mi?
bence öncelik reklam almaktır site sahibi için, kaliteli yorum, kaliteli fotoğraf için büyük ölçüde sınırlamalar ve üyelik iptali gerekir. e bu da daha az tıklanma ve popülerite demektir, daha az reklam demektir...

sonuç, kaliteli yorum, kaliteli foto, armağan işgüzarlığı gibi dertlerden yakınan topiklerin haddi gelmez, hesabı ise sağlam matematik ister. bu yüzden darbe gerekiyor ya da devrim; herneyse, yönetimi devirmek gerekir kesin çözüm için
çünkü tebaa nın yola geleceği yok, eğitimle bile...

vay be ne yazdım, inşallah ergenekon soruşturması çerçevesinde göz altına alınmam sabahın 4 dünde...

Tarih: 21 Nisan 2008, 23:49 - İp: 78.***.**1.117
fatos k
fatos k (üye)
Yurtdışı / Amatör

fujisever, cok haklisiniz. eger yarin burda olmazsaniz, gözaltina alindiginiza verebiliriz yani

saka bir yana, cok dogru bir noktaya deginmissiniz bence. D>]
iyi geceler.

Tarih: 22 Nisan 2008, 01:02 - İp: 84.***.**7.215
zarazara
zarazara (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

sanırım deşarj oluyoruz bu şekilde

Tarih: 24 Nisan 2008, 01:22 - İp: 88.***.**7.59