osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Haydi Gelin Kendi Sergimizi Açalım

Merhaba arkadaşlar.Düşündüm aklıma bir fikir geldi.Madem bu kadar çok hevesliyiz fotoğraf çekmeye ve insanların eleştirilerini dinlemeye...
Gelin bunu bir adım daha öteye taşıyalım.Kendi sergimizi açalım.Bunu tek başıma yapmam zor.Zaten tecrübesizim.Sizden gelecek tepkiler şekillendirecek bu düşünceyi...
Ben kendi açımdan İzmir için düşünüyorum bu sergi olayını.Kabul görür,talep ednler olursa katılmayı;bende ifod ile görüşüp formaliteleri ve gerekli bilgileri öğreneceğim.Bakalım zaman bize neler gösterecek?Yorumlarınızı bekliyorum.benim için önemli.
Sevgili 'as'ın desteğiyle böyle bir başlık açayım dedim.Düşünceleriniz benim için önemli...

Tarih: 8 Nisan 2006, 19:37 - İp: yok
gantry
gantry (üye)
Aydın / Amatör

sanat sanat içindir diyorsun yani.öylemi

Tarih: 9 Nisan 2006, 01:39 - İp: 85.***.**9.184
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Aynen öyle.Hem biz amatörlerin kendine güveni gelsin ilk başta.Sonra bu gibi aktivitelerin nasıl gerçekleştiğini,yolunu yordamını öğrenelim bir.Belki Ali Kırca'ya konuk oluruz,belli mi olur?

Tarih: 9 Nisan 2006, 01:41 - İp: 81.***.**4.223
gantry
gantry (üye)
Aydın / Amatör

aman ha allah korusun .o önce medyayı doyursun bırak haber yapmayı.

Tarih: 9 Nisan 2006, 01:49 - İp: 85.***.**9.184
ozgurs59
ozgurs59 (üye)
Adana / Amatör

osmanlı ;
bu sergi işi bana zoor gibi geldi biraz, hevesini kırmak gibi olmasın ama

eğer ayarlayabilirseniz de HELAL OLSUN derim...
kolay gelsin ...

Tarih: 9 Nisan 2006, 01:51 - İp: 85.***.**2.62
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Banada diyeceğim sonra madem öyle niye bu başlığı açtın diyecekler...Üfff ne zor iş bu be!Gantry;Ali Kırca'yı sevmiyormusun yoksa?Bana kalırsa gelmiş geçmiş en iyi anchorman!Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz...

Tarih: 9 Nisan 2006, 01:55 - İp: 81.***.**4.223
gantry
gantry (üye)
Aydın / Amatör

haber spikeri ise haber sunsun.herşeyi haber diye ekrana çıkartıp ağlatmıyorlarmı o beni bozar.birileri istiyor diye haberi es geçmemeli.medya düzenine ayak uyduruyor oda.neyse boşver.

Tarih: 9 Nisan 2006, 02:02 - İp: 85.***.**9.184
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

ya niye 1-2 kiş dışında şu forumlara yazı yazan yok.Daha çok kiş bekliyorum ben yorum olarak.Birlikten kuvvet doğar.

Tarih: 9 Nisan 2006, 02:05 - İp: 81.***.**4.223
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

bence iyi fikir sergi acilmasi..

not: bu konu yakinda oneri ve gorusleriniz bolumunden takip edilebilir..

#dadanagast' tarafyndan 09.04.2006 16:14:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Nisan 2006, 16:13 - İp: 62.***.**2.10
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

İyi dileklerin için teşekkürler dadanagast.Toplamada şöyle bir 100-200 kişi lazım İzmir,İstanbu ve Ankara ayakları için.Yeter ki fazla katılım ve istek olsun herkesde.Bu ifod ile bir konuşayım ne istiyorlar falan bir öğreneyim de.

Tarih: 9 Nisan 2006, 16:51 - İp: 85.***.**0.36