aysell
aysell (üye)
Giresun / Meraklı

Fotosu Olmadan Yorum Yapanlar

bu siteye ilk üye oldugum zaman 1 kişiden kötü yorumlar almıştım.(nurece)
koydugum beyaz bir kediydi.yok iğrenç yok insan onu yıkar yok önünde ekmekler var yazık millet aç ekmek bulamıyor bilmem ne ben kendimi fotografçımı sanıyormuşum abuk subuk yorumlar yapmıştı.
öyle deyince bende arkadaşı fotografcı sandım
.kendisini baya baya biri sandım bende baktım fotolarına 2tane benden daha kötü fotosu var.her fotoma kötü yorum yapmaya basladı sildim bende o fotolarımı.
ama pes etmedim hergün yükleedim yeni fotolar.ama o kişi bana hala kötü yorum yapıyor ara sıra
ve profiline baktıgımda profil oluşturmamış diyor.yani o kötü 2 fotosunu silmiş hiç fotosu yok ve herkese abuk subuk yorumlar yapmaya devam ediyor..bikac kişide daha moral bozucu yorumlarını okudum.
bende profili bile olmayan bir kişinin yorum yapma hakkı olmamalı.önceden 2 fotosu onaydan gecçmiş ama sildi bakabilrisiniz o kişinin sayfası bombom nurece... bu olay benim hoşuma gitmedi.bana yorum yapacak kişinin fotoları olmalı diye düşünüyorum.bilmem yanılıyor muyum?

tanıtım forumu acmadım efendim.2fotosu vardı sildi hala yorum yapıyor herkese.. daha gecengün acemi bir kişinin ilk fotosuna baya bişey yazdı ben ona sinirlendim.ben pes etmedim ama ama o yeni üyemizin hevesini kırarsa yazık değilmi.. suan fosou yok ama hala yorum yapabiliyor değinmek istediğim konu bu ben sildim fotolarımı ama sadece BONCUK ve ilk fotom ürkek bakışlar da var yorumu

#aysell' tarafından 10.01.2008 11:59:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Ocak 2008, 12:36 - İp: 88.***.**4.110
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

yorum yapacak kişinin fotoğrafı olmalı çünkü bize kötü yorum yaparsa bizde ona misilleme yapabilelim ... eğer fotoğrafı yoksa aynı misillemeyi yapamayız ve bize yapılan dengesiz yorumlar o kişinin yanında kar kalır.
elimden geldiğince açık sözlü oldum

Tarih: 9 Ocak 2008, 14:00 - İp: 62.***.**4.162
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

magara

Tarih: 9 Ocak 2008, 14:19 - İp: 81.***.**3.185
dasbadem
dasbadem (üye)
Konya / Amatör

Tarih: 9 Ocak 2008, 14:23 - İp: 88.***.**2.38
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

azonce baktım nurece yerdeki ekmeklere bak yazık gunah deyip, dort tane kedi var daha cok koysaydın bari demiş. hazır gunaha girilmiş nede olsa.
sonrasındada hanım hanım kendine gel diye elini beline koyup hesap sormus

boyle uyelere takıp onlar ne yapsa ne soylese tersine giden insanlar var malesef. cekememezlik,kıskanclık, kompleksler vs gibi nedenleri vardır psikolog degilim
--
2 fotografı olmayan zatenyorum yazamıyor diye biliyorum.
yanı yorumları yazdıktan sonra silmiştir profilini.
kaldıki sizin boyle sacma ve seviyesiz bir yoruma

"öyle deyince bende arkadaşı fotografcı sandım
.kendisini baya baya biri sandım " diye yaklastıgınızı sanmıyorum.

boyleleri heryerde var.bu topicin altında bile.işleri sadece sinir bozmak,baska mesgaleleeri yok.
siz işinize bakın,zaten bekledigi ilgiyi gorememişki suanda urada degil.

Tarih: 9 Ocak 2008, 14:49 - İp: 88.***.**7.179
fotoasli
fotoasli (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

#fotoasli' tarafından 10.01.2008 09:04:46 tarihinde düzenlendi.

#fotoasli' tarafından 10.01.2008 09:04:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Ocak 2008, 17:27 - İp: 88.***.**9.161
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

ben mi yanlış biliyorum 2 fotoğrafı olmayan fotolara yorum yapamaz

Tarih: 9 Ocak 2008, 18:04 - İp: 78.***.**1.26
has.hiz
has.hiz (üye)
Adana / Amatör

Genede bir genelleme yapmamak gerekir.
Fotoraf yüklememe bir kenarda dursun hiç fotograf çekmeyipte
teknik olarak çok kaliteli yorum yapan arkadaşlara rastladım.Fotografın gelişimi açısından bu tür arkadaşlarıda unutmamak gerekir.
Üşenmeyip fotografçıyı onure etmek adına yorum yazan bu kişileride unutmamak gerekir.
Bu olaya başka sitelerdede çok şahit oldum.

Tarih: 9 Ocak 2008, 18:16 - İp: 88.***.**0.199
aysell
aysell (üye)
Giresun / Meraklı

evet 2fotosu vardı sildi ama suan bir cok kişiye de aynı atrz yorumlar yapıyor o kediler fotosunda sadece gördükleriniz.daha önce onun kötü yorumları yüzünden 2 fotomu kaldırdım siteden ama pes etmedim hep ekledim.
onun fotolarına misilleme yapmak benim derdim ama fotosu bile yok her yere sinir bozucu yorum bırakıyor aynı seyi ben ona zaten yapmam seviyesinde değilim.daha önceki 2 fotosuna da yorum yapmadım.ama bence yorum yapabilmek onaydan gecen 2foto değil.onayda güncel 2fotosunun olması lazım.benim düşüncem bu sadece paylaşmak istedim

Tarih: 9 Ocak 2008, 18:17 - İp: 88.***.**3.204
chacha216
chacha216 (üye)
Balıkesir / Amatör

Yaptığı yoruma baktım hiç hoş değil rezillik.Ben ona gereken cevabı verdim...

Tarih: 9 Ocak 2008, 21:37 - İp: 88.***.**8.67
aysell
aysell (üye)
Giresun / Meraklı

sizin gördüğünüz sadece 4lü kedideki foto.
^^B O N C U K ^^ baslıklı tekli kediye daha önce neler neler yazdı görseydiniz ne kadar sinir bozucu
yok kedi uçurumun kenarında ,yazık düşücek, fotograf cekicem diye öldüreceksin kediyi, hem o kedinin agzı yüzü yamuk ne biçim kedi o? hem cok pis önce yıkasaydın bende kızdım yazdıgım sadece bu sonucta o bir canlı neresi yamukmuş allah herkesi özene bözene yarattı hem yolda her gördüğüm kediyi yıkayamam ya yazdım.sonra bi kac kişi daha aynı fotoya nurece haklı ekmeklere yazık sen hiç ac kalmadın mı hem kedi gercekten yamuk yazdı 3kişi daha bende o ilk fotomdu kaldırdım.baya bi sonra tekrar o kediyi koydum BONCUK adlı fotoyu aynı fotoydu ama o tanımadı ve tekrar yorum yazdı :
^^ilk defa güzel çok hoş bi kare olmuş ama senin çektiğin bütün kedilerin yüzü yamuk neyse çok güzel bir kare olmuş ^^ yazdı. BONCUK adlı fotoya. bi kaçta özelden mesaj atmıştı ama cevap vermedim hiç versem iyice satasacaktı fotograflarımı kötü yorumlarıyla kirletecekti.

Tarih: 9 Ocak 2008, 22:23 - İp: 78.***.**9.142