aysell
aysell (üye)
Giresun / Meraklı

Fotosu Olmadan Yorum Yapanlar

bu siteye ilk üye oldugum zaman 1 kişiden kötü yorumlar almıştım.(nurece)
koydugum beyaz bir kediydi.yok iğrenç yok insan onu yıkar yok önünde ekmekler var yazık millet aç ekmek bulamıyor bilmem ne ben kendimi fotografçımı sanıyormuşum abuk subuk yorumlar yapmıştı.
öyle deyince bende arkadaşı fotografcı sandım
.kendisini baya baya biri sandım bende baktım fotolarına 2tane benden daha kötü fotosu var.her fotoma kötü yorum yapmaya basladı sildim bende o fotolarımı.
ama pes etmedim hergün yükleedim yeni fotolar.ama o kişi bana hala kötü yorum yapıyor ara sıra
ve profiline baktıgımda profil oluşturmamış diyor.yani o kötü 2 fotosunu silmiş hiç fotosu yok ve herkese abuk subuk yorumlar yapmaya devam ediyor..bikac kişide daha moral bozucu yorumlarını okudum.
bende profili bile olmayan bir kişinin yorum yapma hakkı olmamalı.önceden 2 fotosu onaydan gecçmiş ama sildi bakabilrisiniz o kişinin sayfası bombom nurece... bu olay benim hoşuma gitmedi.bana yorum yapacak kişinin fotoları olmalı diye düşünüyorum.bilmem yanılıyor muyum?

tanıtım forumu acmadım efendim.2fotosu vardı sildi hala yorum yapıyor herkese.. daha gecengün acemi bir kişinin ilk fotosuna baya bişey yazdı ben ona sinirlendim.ben pes etmedim ama ama o yeni üyemizin hevesini kırarsa yazık değilmi.. suan fosou yok ama hala yorum yapabiliyor değinmek istediğim konu bu ben sildim fotolarımı ama sadece BONCUK ve ilk fotom ürkek bakışlar da var yorumu

#aysell' tarafından 10.01.2008 11:59:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Ocak 2008, 12:36 - İp: 88.***.**4.110
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Amaan Aysel Hanım, takılmayın bunlara.Hatta mümkümse düşünmeyin bile.Belli ki amaç zaten can sıkmak.Siz çalışmaya devam edin.

Tarih: 10 Ocak 2008, 01:58 - İp: 88.***.**8.15
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

son fotograflarinizda öyle birinin yorumu yok
fotografi olmayan yorum yapamaz.
adam silmisse fotograflarini, iki fotograf yükleyene kadar yorum yapamaz,
siz galiba tanitim forumu acmissiniz

#gencmenn' tarafından 10.01.2008 08:15:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ocak 2008, 08:03 - İp: 83.***.**0.189
mutlu st81
mutlu st81 (üye)
Trabzon / Stüdyo Fotoğrafçısı

inatına devam cekmeye bence..

Tarih: 10 Ocak 2008, 08:31 - İp: 88.***.**1.96
aysell
aysell (üye)
Giresun / Meraklı

tanıtım forumu acmadım efendim.2fotosu vardı sildi hala yorum yapıyor herkese.. daha gecengün acemi bir kişinin ilk fotosuna baya bişey yazdı ben ona sinirlendim.ben pes etmedim ama ama o yeni üyemizin hevesini kırarsa yazık değilmi.. suan fosou yok ama hala yorum yapabiliyor değinmek istediğim konu bu ben sildim fotolarımı ama sadece BONCUK ve ilk fotom ürkek bakışlar da var yorumu

Tarih: 10 Ocak 2008, 11:06 - İp: 88.***.**1.111
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

son derece haklısınız ama elden ne gelir ki?

bir bakıyım öyleyse fotoğraflarınıza ben

Tarih: 10 Ocak 2008, 11:33 - İp: 88.***.**3.170
name47
name47 (üye)
Antalya / Amatör

ama bence maqara yanlış düşünmüşsün biri sizin fotograflarınızı kötü bir şekilde eleştirmişse sizde ona illa misilleme yapmak zorunda diilsinizki!tabiki insanları kırıcı bi şekilde yorum yapmamak gerek ama misilemede yapmamak lazım!

Tarih: 23 Ocak 2008, 19:18 - İp: 78.***.**4.68
ibrahimsen
ibrahimsen (üye)
Kocaeli / Meraklı

fotoğraflara yapılan yorumlar. düzeltici, aydınlatıcı, yol göstrerici ve iyi niyetli olmalıdır. ben yorumları okuyarak hataların düzeltilmesi taraftarıyım.

fotoğraf yorumları abuk subuk ve kırıcı olmamalıdır. bir fotoğrafı beğenmediysen ya yorum yapma yada gördüğün hatayı tatlı bir dille söyle... fotoğrafı ceken kişide hatasını anlasın ve düzeltsin

diye düşünüyorum ben.

saygılar...

Tarih: 23 Ocak 2008, 22:56 - İp: 85.***.**3.58
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 10 Nisan 2008, 11:13 - İp: 78.***.**2.252
suenomer
suenomer (üye)
Trabzon / Amatör

ayselcim canım takmamak lazım böylelerini sen en azında üretiyosun ondan üstün bi yönün var dimi??

Tarih: 10 Nisan 2008, 15:21 - İp: 88.***.**3.142
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

ferman38

BU DA SİZE FENA TAKMIŞ BELKİ NURECE VE FERMAN ORTAKLAŞA SİZİ BEZDİRMEK İSTEMİŞ

LAKİN FERMAN38 İN FOTOLARI DAHA MI DAHA Bİ KÖTÜ...

BENCE SİZ KENDİNİZİ ONLARLA UĞRAŞMAYA YORMAYIN YOKSA ONLAR DAHA DA BULAŞACAKLAR

Tarih: 10 Nisan 2008, 17:46 - İp: 88.***.**3.242