spideey
spideey (üye)
İstanbul / Amatör

Fotografa Saygı...

anasayfada gereksiz fotoğraflar geziniyor.ana sayfa fotoları ne kıstsasla alınıyor onu da bilemiyorum.hem bi de günde ikiden daha fazla foto yüklenebilmeli bence.böylece daha fazla paylaşım olacağını düşünüyorum.bir de saçma sapan fotolara sadece anasayfa fotoğrafı diye onlarca yorum yapılıyor.ama diğer fotoğrafların tam olarak hakkı verilmiyor.bu durum amatör olan fotoğrafçıların(benim gibi)şevkini kırıyor.yorumlarda lütfen biraz daha dikkat...şimdi diyeceksiniz madem bu kadar şey söylüyosun ayrıl bu siteden.o da pes etmek olur

Tarih: 11 Nisan 2007, 20:39 - İp: 85.***.**6.248
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

merhaba..yenısın galiba..galeriye cıkan fotograflar son yorum alma sırasına gore gorunuyor..sol tarafta zaten kategorileri tıklarsan eklenen fotografların tumune ulasabılıyorsun..fotografların hakkının verilmemesinin galeriye cıkan fotograflarla alakası yok..tamamen yorum yapanların tembelliği sozkonusu..tabiki kalite seviyesi dusuk fotografların eklenmeside eklenen iyi fotografların geri sayfalara dusmesini saglıyor..

bu acıdan bakıldıgında gunde ıkı fotograf eklemenin bile fazla oldugu soylenebilir...hem zaten neden gunde ıkı fotograftan fazla yukleme ıhtıyacı duyasınkı???????

şimdi diyeceksiniz madem bu kadar şey söylüyosun ayrıl bu siteden.o da pes etmek olur

bu lafında yeni oldugunu gosteriyorki biz burada aylardır yıllardır senin dediklerini diyoruz..kimse sana ayrıl ozaman demez..tam tersine sikayetci oldugun konularda elinden geleni yap..kendince yorum yapılması gereken fotograflara yorum yaz,yorum yazılacak fotograflar ekle..
şikayetini anlayabılıyorum ama sitenin işleme sisteminde degil sorun,tamamen sistemi işletenlerde yani uyelerde..

Tarih: 11 Nisan 2007, 21:43 - İp: 88.***.**0.95
spideey
spideey (üye)
İstanbul / Amatör

gayet doyurucu bir cevap.teşekkürler...

Tarih: 11 Nisan 2007, 21:48 - İp: 85.***.**6.248
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

varya içimdekileri alıp yazmışsın sanki.bide şu dikkatimi çekti sanki belli üyelerin fotoğraflarına yorum yapılıp sanki onların fotoğrafları takip ediliyor bana öle geldi.onalr nasıl br fotoğraf çekerlerse çeksinler galeriye ekleniyor.misal bi kaç kişinin fuarda abuk sabuk çekilen fotoğrafları eklendi.ben bu sitede yeni olmama ve çok sevmeme rağmen böyle ayrımcılıklara karşıyım.en azından bu işe yeni yeni gönül vermeye başlamış insanlara destek olunması gerekiyor.

Tarih: 17 Nisan 2007, 14:32 - İp: 81.***.**0.168
  • 1