genclik54
genclik54 (üye)
Sakarya / Meraklı

Saygısızların Dikkatine.....

Öncelikle herkese selamlar....

Benden rahatsız olan birkaç saygısız gördüm o yüzden bu topic onlara hediyem olsun........

kerem61

üye
(Stüdyo Fotoğrafçısı)
Trabzon
4 konu açmış,
81 cevap yazmış.

foto_ercan

üye
(Stüdyo Fotoğrafçısı)
Afyonkarahisar
2 konu açmış,
4 cevap yazmış.

ersan06

üye
(Stüdyo Fotoğrafçısı)
Ankara
33 konu açmış,
204 cevap yazmış.

Güzel Kardeşlerim ben sizlere saygıyı bozmadan cevap vermeye çalışacam
şimdi burada herkes ne yapıyor birşeyler paylaşıyor bende net fotoğraftan arkadaşların paylaştığı bir çok işime yarayan şeyleri indirdim ve bende 2 gündür müsaittim ve bende elimden geldiğince birşeyler vermeye çalıştım ve beğendiğim belki benim işime yaramayan şeylerde var içlerinde ama düşündümki bu forumda yalnız fotoğrafçılar yok matbaacı, grafiker, web tasarımcısı...vb. var onların belki işine yarar diye düşünerek mümkün mertebe PSD ağırlıklı paylaşımlar yaptım.

Mümkün mertebe tek konu altında toplamaya çalıştım dikkat ederseniz genclik54 tarafından filanca tarihte değiştirilmiştir diye yazar bazılarının altında onlara ekleme yapıp konu sayısını azaltmaya çalıştım görüntü kirliliği olmasın diye ama sizler bunları düşünememiş olacaksınızki böyle yazılar yazmışsınız...

Sırf ben vaktim var diye ardarda paylaşım yaptım diye bunun adına görüntü kirliği diyorsanız oda sizin görüşünüz derim....

Ama dikkat edinki diğer arkadaşlarında paylaşmış olduğu şeyler bunlardan farksız mesela lütfi32 kardeşimiz 30-11-2009 (png-psd) topicinde ALLDAY.RU dan çerçeve paylaşmış çoğunuz indirmedi bile ama kerem61 kardeşimiz ona saol usta demiş bana gelince tadını kaçırdın demiş sangi babasının yeri ve deminde dediğim gibi düşünmesi lazımki burada başka arkadaşların belki işine yarar diye bak tabela kardeşim sabahtan beri indirmeye uğraşıyormuş demekki işine yarayan birşeyler var....

Gelelim paylaşımlarını indiremiyoruz demenize ben kontrol ediyorum linkler çalışıyor indiren nasıl indiriyor o zaman ben şahsen İDM (İnternet Download Manager) kullanıyorum ben şahsen linkin üstüne gelip İDM ile indir diyorum iniyor yani no problem ben premium üyelik kullanıyorum belki ondan sorunsuz iniyodur ayrıca indiren arkadaşlarda cevap yazarsa sevinirim...

Kısacası arkadaşlar nacizane bişeyler yapmaya çalıştım kimsedende aferin falanda beklemedim o kadar paylaşım yaptım kimse niye yorum yapmıyor diyede ağzımı açmadım yapanda saolsun yapmayanda ama sizin tabirinizle (görüntü kirliliği) yapıp rahatsızlık verdiysem kusurumuz affola vakit buldukça daha az paylaşım yapmaya çalışırım.....

Kendinize iyi bakın Allah'a Emanet........

Tarih: 4 Aralık 2008, 21:37 - İp: 78.***.**2.139
nuriii
nuriii (üye)
Samsun / Meraklı

ben hangi linkine tıkladıysam iniyor indirmek istediklerimin hiçbirinde bir probleme rastlamadım ve bana göre çok güzel paylaşımlar. gelelim bide güzel olmasın önemli olan burada birşeyler paylaşmak onuda elinden geldiğince yapıosun bana göre. bana sorarsan kimseye aldırma paylaşımların devam etmesini hatta en üst safhada olmasını isterim. şahsen paylaşımların için teşekkür ederim

Tarih: 5 Aralık 2008, 00:06 - İp: 78.***.**5.134
genclik54
genclik54 (üye)
Sakarya / Meraklı

nurii kardeşim desteğin için teşekkürler..

Ayrıca sorunsuz indiriliyor olmasınada açıklık getirdiğin için sevindim sağol...

Tarih: 5 Aralık 2008, 01:38 - İp: 88.***.**9.208
tabela
tabela (üye)
Kahramanmaraş / Stüdyo Fotoğrafçısı

nihayet arkadaşlar sonunda oldu kopyalayıpta yapıştır yaptıgımız zaman oluyor tşk ederim genclik54

Tarih: 5 Aralık 2008, 11:19 - İp: 78.***.**1.66
  • 1