adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Fotograf

bence fotoğraflara puan verilmeli
o günün fotoğrafçısı seşilmeli fazla puan alan fotoğraflar ve eleştiriler değerlendirmeli ve aynı zaman da günün fotoğrafçısı olarak kişiyi ödüllendirmeli bilmiyorum katılırmısınız bu konuda bana. arkadaşlar.

Tarih: 11 Ekim 2005, 18:20 - İp: yok
ercanicke
ercanicke (üye)
İstanbul / Amatör

olursa ii olur. rekabet sayesnde fotoya olan ilgi artabilir

Tarih: 11 Ekim 2005, 18:56 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

bence su an icin ayin konusu gibi aramizda yarismalar duzenlememiz yeterli olacaktir adopro.. ayda bir puan verilmesi.. oncelikle heyacani ayin konusu bolumune tasimali sonra da senin dedigin gibi belki de gunun fotografina..
..
bu arada umarim sen de katiliyorsundur yarismaya adopro.. kompact'cilar cok harika fotograflar cekip koyuyorlar yarismaya valla.. haberin olsun..
..bir de yorum yapabilir misin fotograflara?

Tarih: 11 Ekim 2005, 19:27 - İp: yok
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

sevgili dandanagast
tabiiki neden olmasın beni bilgilendir yarışma konusunda ve bana mail atabilirsin msn in varsa konuşalım.

fotoğraf puanlamaya gelince sıra bu sitelerde rekabet olmalı eleştiriye puan verilmeli günün fotoğrafı seçilmeli gibi yapılmalı ki talep çoğalsın ve insanlar birbirlerine yardımcı olsun .

Tarih: 14 Ekim 2005, 14:36 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

adopro yarisma sitemizde, galeri bolumune girip "ayin konusu" basligina tiklarsan gorebilirsin.. bu ayin konusu olarak "korku" yu sectik.. hadi sen de katil..

Tarih: 14 Ekim 2005, 21:15 - İp: yok
  • 1