nikomaniaa
nikomaniaa (üye)
İçel / Amatör

Foto Sende

merhaba arkadaşlar,
foto sende yeni açılan güzel bir bölüm.
ama sağolasıca arkadaşlar nekadar ağır işliyor ve fasit bir döngü içerisinde değilmi.(at ali tut=tut ali at)
selam ve saygılarımla.

Tarih: 12 Eylül 2006, 23:19 - İp: 88.***.**2.252
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

"Foto sende" oyunu ile ilgili degilde deyinmek istedigim baska bir konu var. Yahu arkadaslar sadece kucuk bir kivilcim bizi hareket ettirmeye yetiyor bu forum konusunda yazan butun degerli arkadaslarim ben bu hakaretleri bu atismalari gorunce uzuluyorum neden birbirimizi yiyoruz burda lutfen arkadaslar sukunete cagiriyorum sizi. Ben Nikomaniaa yida Eastwood arkadasimizida taniyorum ikiside kanatimce saygili durust insanlar. Saolsun eastwood yureginde ne varsa direkt ortaya doker keskin bir dili vardir ama iyi kalpli oldugundan eminim. Soyleyecegim sudurki arkadaslar birazcik sukunet birazdaha yapici olalim kim hakli kim haksiz tartismasinda uslubumuzu biraz daha yumusatabiliriz diye dusunuyorum.. Saygilarimla..

#cemone' tarafyndan 24.10.2006 10:46:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 24 Ekim 2006, 10:29 - İp: 196.***.**5.194
myspor
myspor (üye)
İstanbul / Amatör

Birbirini tanıyan bir kaç arkadaş grubu sendeleyip duruyolar
bakalım nereye kadar?

Tarih: 14 Kasım 2006, 05:52 - İp: 85.***.**9.145
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bakıyorum epey bir suredir fotograf kaldı yurumuyor..saygısızlık etmek istemem ama aslında en kaliteliyi bulma amacı tasıması gereken bolumde suanda boyle bır fotografın olmasıda sizin şikayetinizin haklılıgını gosteriyor..gercekten basarılı buldugum kareler var sahıplerini tenzih ederk soyluyorum..saygılar

Tarih: 25 Kasım 2006, 04:37 - İp: 88.***.**6.198
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ya 18 kasımdan beri aynı fotograf var..arkadas siteye girmiyor galiba..sıra atlatılamazmı acaba?????durdu kaldı fotosende bolumu..nu bile daha hızlı geğişiyor..

Tarih: 30 Kasım 2006, 13:28 - İp: 88.***.**0.255