nikomaniaa
nikomaniaa (üye)
İçel / Amatör

Foto Sende

merhaba arkadaşlar,
foto sende yeni açılan güzel bir bölüm.
ama sağolasıca arkadaşlar nekadar ağır işliyor ve fasit bir döngü içerisinde değilmi.(at ali tut=tut ali at)
selam ve saygılarımla.

Tarih: 12 Eylül 2006, 23:19 - İp: 88.***.**2.252
nikomaniaa
nikomaniaa (üye)
İçel / Amatör

katılımın için çok teşekkürler tugrax,saldırgan bir tutum içerisinde olmadığın için ve konuyu güzel özümleyebildiğin içinde ayrıca teşekkür ederim.
selamlarımı yolluyorum.

Tarih: 21 Eylül 2006, 07:51 - İp: 88.***.**2.216
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

ne derler kör tuttugunu yakalarmış
sitenin en kaliteli fotografçıları foto sende de ne demişler it ürür kervan yürür
sözüm netfotodan dışarı

Tarih: 21 Eylül 2006, 08:52 - İp: 212.***.**2.156
nikomaniaa
nikomaniaa (üye)
İçel / Amatör

kimin köpek ve it aynı zamanda hayvan ve kimin seviyesiz ve kalitesiz olduğu ortada.
sözüm kendini bir halt sanan terbiyesizlere.
yukarıdaki açıklamaları kimse üzerine alınmasın sözüm çünkü insan görüntülü iç güdüleriyle hareket eden uyuz hayvanlara.

Tarih: 21 Eylül 2006, 09:01 - İp: 88.***.**2.216
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

aaa kimmiş o terbiyesizler ne ayıp
yapılırmı böyle şey sizin gibi yüce bir şahsiyete
panter emel gelip şimdi sizi pataklıycak
siz nasıl köpeklere uyuz dersiniz
nıck nıck nıck
yazık

Tarih: 21 Eylül 2006, 09:18 - İp: 212.***.**2.152
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Naptım ben gene bilmeden yav.Tuğraks cevap ver.

Tarih: 22 Eylül 2006, 23:12 - İp: 85.***.**0.3
erhankoc23
erhankoc23 (üye)
Denizli / Amatör

eastwood a katılıyorum. fotosende bölümü belki bir kısır ödngüde olabilir ama bunu açacak olan yine bizleriz.
Bölümün oyuncuları madem ki bütün site sakinleri o zaman her gğn girip bakalım kime geçtiyse o hemen paslasın...

Tarih: 11 Ekim 2006, 00:36 - İp: 85.***.**4.73
nikomaniaa
nikomaniaa (üye)
İçel / Amatör

bende sana katılıyorum erhan

Tarih: 11 Ekim 2006, 06:36 - İp: 88.***.**3.17
genarex
genarex (üye)
Kırklareli / Meraklı

Erhan'a ben de katılıyorum. Bölümü beğenmiyorsak düzeltmeye çalışmalı, düzeltemiyorsak da fikirlerimizi kibarca belirtebiliriz. İnsan olan anlar.

Tarih: 11 Ekim 2006, 17:44 - İp: 212.***.**5.251
nikomaniaa
nikomaniaa (üye)
İçel / Amatör

ilgine teşekkürler genarex

Tarih: 11 Ekim 2006, 18:19 - İp: 88.***.**1.133
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

sitenin tamamında oldugu gibi bu bolumdede bir kayırma var neyazıkkı..bu demek degilki oradakı fotograflar yada fotografcılar kalıtesiz..mesela eastwoodun gercekten basarılı fotografları hem portfolyosunda hemde bu bolumde mevcut..foruma yazdıgı ıcın ısmını verıyorum yanlıs anlama olmasın..burada yapılması gereken sadeceufak bir kural koymak..oda nekadar dogru olur bilmiyorum ama bir fotografcı sadece bır kere fotosendelense yada ayda bir uc ayda bir gibi bir sure belirtilse belki bu sorunda aşılabılır..bundada ufak problemler olacaktır..mesela baskasının fotosendeledigi bir fotografcının baska bir fotografı tartısmasız benım favorım olabılır??? acıkcası ben "at tut" olayından cok bolumun yavas olmasından rahatsızım..bir sonrakı fotografa gecene kadar gunlerce beklendigi oluyor..yoksa burada yuzde95 guzel basarılı fotograflar oluyor..
NOT:birde hepimiz erişkin insanlar oldugumuza gore uslubumuza ve kelimelerimize dıkkat etsek birbirimizi kırmasak artık daha iyi olur diye dusunuyorum..fikirler konustukca buyur,kavga ettikce degil...saygılar..iyi bayramlar

Tarih: 23 Ekim 2006, 17:02 - İp: 88.***.**6.141