birkan
birkan (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Foto Hırsızları Bölümü Olsa?

Neden foto hırsızları diye bir bölüm yok?.. çalıntı fotoğraflarla bizleri salak yerine koyan bazı kişilerin deşifre edildiği ve belkide siteden atılmadan
diğer üyelerin ayan beyan eleştirebileceği bir bölüm.. ya da aynı amaca hizmet edecek alternatif bir fikri olan var mı?

Tarih: 16 Ocak 2006, 19:03 - İp: yok
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Birkan aynen katılıyorum
bence de siteden atmamalı ama deşifre etmeli
Örneğin BERKOVİÇ adlı üye, dün benden çaldığı resmi üzerinede kötü bir fotomontaj yaparak yollamış..Ya arkadaş ne elde ettin, nasıl bir duygu hissettin,
Bence FOTO HIRSIZLARI bölümü olmalı hatta bunlara da çaldıkları resimlere göre iyi yorumcu diye not verilmeli

Tarih: 31 Ocak 2006, 14:51 - İp: 81.***.**3.185
dilruba
dilruba (üye)
Ankara / Meraklı

çok iyi bir fikir tebrikler. sonuçta burası kendini ispatlama yeri değil bence. bir çaşit paylaşım var ve olmalı.kendini ispatlamaya çalışanlar yarışmalara katılır falan filan işte. kendine ait olmayan bir fotoğrafla katılıp eleştiri almak. olumlu sözler duymak neye yarar ki senin değilse övülen şey

Tarih: 19 Şubat 2006, 23:46 - İp: 85.***.**9.101
botoxx
botoxx (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

!!!

Tarih: 23 Mart 2006, 02:46 - İp: 85.***.**8.253
studyofoto
studyofoto (üye)
Sinop / Meraklı

ben daha önce de yazdım..diyelim ki böyle bır forum acıldı ve eleştiri yapılıyo deşifre edılıyo ınsanlar vs...

sonra ne oluyor..sonrası bu kısıler but tur olaylara farklı ve sahte bir kullanıcı adı ıle yapmaya bize bizlere malzeme olmaya devam edıyor..

cayrdırıcı birşeyler yapmak lazım caydırrıcı çözuler bulmak lazım

Tarih: 30 Ocak 2007, 14:16 - İp: 85.***.**9.83
satrex
satrex (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm arkadaşlar 2-3 ay evvel benim dükkanımda soyuldu digital fotoğraf makinalarım ve kameralarım alındı çok madur duruma düştüm hırsızların fotoğrafları oldugu halde daha hiç bir sonuç yok.

Tarih: 1 Mart 2010, 11:33 - İp: 78.***.**1.152
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Forum dedektifi olan Gaijin askere gitti hırsızlar cirit atmaya başladı.

Tarih: 2 Mart 2010, 11:08 - İp: 88.***.**4.155