hellboy666
hellboy666 (üye)
Adana / Amatör

Foruma Olan İlgisizlik

üye sayısına baktığımız zaman forum çok sönük kalıyor birçok başlığa cevap bile yazılmıyor. Verilen cevaplar ya güncelliğini yitiriyor ya da az sayıda oluyor. Yöneticilerden ricam lütfen foruma olan ilgilinin arttırılması için gerekli çalışmaları yapın. İyi günler.

Tarih: 4 Şubat 2010, 23:02 - İp: 188.***.**0.90
nizamoglu
nizamoglu (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

o kadar üye bunca zamandır. o forumu yeterince doldurmuş kanaatindeyim...
zira artık forumda sorulan soruların hemen hemen hepsinin gene aynı forum içerisinde cevabının var olduguna inanıyorum...
biraz araştırma yapmanız yeterli sadece...
her soruya cevap verilirse hem bilgi kirliligi yaratılır,hemde insanları beleş ciliğe alıştırıyor.... ki artık bu foruma girenler (diyafram,enstantane nedir. ) vs. gibi sorulara cevap vermekten çok sıkılmış durumdalar...
bilmem yanlışmıyım...?

Tarih: 5 Şubat 2010, 11:02 - İp: 78.***.**3.187
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Kesinlikle soru çok önemli bence. Misal yeni bir makine alacak kişi, yahut ilk defa alacak. Netfotoğrafa girdi, hemen ne almalayım demek yerine, ufak bir araştırma sonucunda kafada bir makine profili oluşturulabilir. nizamoglu nun da dediği gibi artık aynı soruya defalarca cevap vermekten gına gelmiş olabilir ki olması da kuvvetle muhtemeldir. Dediğim gibi soru sormak önemli. Soru ne kadar basi ve kolay olursa cevap vermek de o denli zahmetsiz ve kolay olur diye düşünüyorum. Yani 1000 lira bütçem var hangi makineyi alıyım yerine, 1000 lira bütçem var kafamda da şu şu makineler var, baktım araştırdım, ölçtüm biçtim şu makineleri alabileceğime kanaat getirdim hangisi olursa daha iyi olur gibi. Adam sormuş '' nasıl bir makine almalıyım'' bu kadar. Ne diyeceksin ki '' şöyle siyah olsun, elle tutulsun, flaşı falan olsun'' mu diyeceksin. Gerçekten cevap vermeye çalışan yardımcı olamaya çalışan ve bunu hiç bir menfaat gözetmeksizin yapan arkadaşların emeğine yazık olur.

Meramım budur efendim...

saygılar..

Tarih: 5 Şubat 2010, 13:35 - İp: 88.***.**1.162
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Üç kişi dört kişi aynı konu açmış bilerek bilmeyerek,,demişlerki,, ; nikon *deüçyüzün TR kullanım kılavuzu lazım diye,,anlayın artık..
Bu bir örnek ,daha neler var..

Tarih: 6 Şubat 2010, 00:17 - İp: 78.***.**4.52
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

kumköy abinin katkılarıyla topiklerimiz ayakta kalmaya devam edecektir

Tarih: 6 Şubat 2010, 01:37 - İp: 88.***.**3.77
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bİzde bi el atalım gali.

Tarih: 10 Şubat 2010, 00:29 - İp: 88.***.**3.63
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Bana şöyle iyi bir mayış bağlayın birde yol yemek ssk bakın forumu nasıl canlandırıyorum.

Tarih: 10 Şubat 2010, 08:58 - İp: 88.***.**4.155
transfermatik
transfermatik (üye)
Edirne / Firma

evet bu foruma ilgi azaldı

Tarih: 22 Şubat 2010, 22:21 - İp: 188.***.**9.122
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 25 Şubat 2010, 22:38 - İp: 88.***.**9.187
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Forumda doğru düzgün geyik yapacak eleman kalmadıki neye ilgi gösterelim.

Bir kısım arkadaşta forum üyesi hatunlara ilgi göstere göstere onları kaçırdılar. Hadi hatunlar kaçtı onlara yakinen ilgi gösterenlerde kaçtı sonuç bu işte.

Arabistan çöllerine döndü burası.

Yaşasın Pazarbey'in sorunsalları

Tarih: 26 Şubat 2010, 09:16 - İp: 88.***.**4.155
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

demekki eskiden burası siyaset meydanı gibiymiş..

e tabi siyaset bitince..

hiç unutmam, cem yılmaz siyaset meydanına takmıştı..

yerel bir kanal..

- beyfendi lütfen konuşmalarınıza dikkat edin. şu anda 75 milyon kişi bizi seyrediyor..

Tarih: 26 Şubat 2010, 19:37 - İp: 88.***.**2.7