bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Birazda Forumlara Yorum Yazalım

Uzun süredir galeri bölümünü takip ediyorum. Hemen hemen tüm fotoğraflara baktım ve tüm yorumları okudum. Bunların içerisinde çok uzaklardan fotoğraf gönderenler olduğu gibi çoook uzun yorum yapanlar da vardı. Yüzlerce kez biz amatörlere yardım etmek, fikir vermek üzere yorum yapan üyeleri tespit ettim. Ne yazık ki sitemizin forum bölümüne girdiğimde galeride yer alan yorumcuların çok büyük bir kısmının konu açmadığını ve açılan konulara cevap yazmadığını gördüm. Bu beni fotoğraf gönderen ve yorumlayanların fotoğrafçılık yeteneklerini biraz abartıp biz amatörlere yol gösterme bahanesiyle tatmin oldukları sonucuna götürdü. Bu konuyla ilgili düşüncelerinizi paylaşmak isterim.(mur.rec.cih.)

#bitpire' tarafından 05.07.2005 15:28:51 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Temmuz 2005, 15:22 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

cok guzel bir konu olmus bitpire..
sanki bir yerden isiriyor gozum bu konuyu, ama cikaramadim..
gorusune katiliyorum.. teknik konuda yorum yapanlar sitede cok bilgili olduklari halde fotografa yorum yapanlar sadece tatmin olma amacli yorumlar yaptiklarini ben de dusunmekteydim.. (ba ba ba sen; hemen bizleri ust kefeye koyuverdim.. aman simdi de yorumculardan biri cikip, ne diyon lem demesin..)
buldugun isimler de cok etkileyici hani; kimse ustune kolay kolay alinamaz.. bence bir de ali'yi eklemeliydin.. kim ise artik.. (cogumuzun adi ali degil mi?)
..
murat derken murat856'yi kastediyorsun sanirim.. haklisin valla o konuda; zaten bir 350D de alamadi gitti..
muraaaaaat huuuu, nirdesin bak ne diyorum..

Tarih: 8 Temmuz 2005, 09:31 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

"buldugun isimler de cok etkileyici hani; kimse ustune kolay kolay alinamaz.".

Maalesef isimler gerçek Dadanagast. Herşey aslına uygun olsun diye galeriye girip bolca fotoğraf gönderenlerden tespit ettiğim üç kişinin kısaltmaları. İnşallah bu arkadaşlar bu topici okuyup ciddi bir şey zannederek üstlerine alınmazlar. Yoksa ben de günlerce uğraştırırım adamları valla.

Tarih: 8 Temmuz 2005, 11:01 - İp: yok
centurion
centurion (üye)
İstanbul / Meraklı

anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az demiş atalarımız!

Tarih: 8 Temmuz 2005, 11:05 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

alemsin valla bitpire..

Tarih: 8 Temmuz 2005, 22:44 - İp: yok
  • 1