goksungokhan
goksungokhan (üye)
İçel / Amatör

Baska Fotograf Sitelerinin Reklamlari

Genel ahlak, etik, adabi muhasere cercevesine oturtamadigim ucuz reklam yaparak biryerlere gelmeye calisan arkadaslara iki cift kelam niteligi tasisin bu konuda.
Turkiye sinirlari icerisinde haberci arkadaslarin tavirlarini hic bir zaman sevemedim, yanlis olmasin bu zaten yurt disinda da az cok boyle bence. Basimdan bir olay gecti ki, ozaman bazi haberci arkadaslarin cigerini cozdum diyebilirim. Benzer ahlak sozkonusu oldugu icinde ekledim bu habercilik konusunu. Ustune almak isteyen aliversin, hani ortaya karisik.
Arkadasim acmissin siteyi eyvallah, fotograf paylasimi yorumlar vesaire, sende toparlamissin kendi kapasitenin elverdigi olcude birseyler, onada amenna. Fakat su nokta var ki dikkat edilmesi gereken, hakikaten ucuzlugun on plana ciktigi, cirkef satis ve pazarlama startejisidir bu. Giriyorsun Netfotograf sitesine, herkese ozel mail atarak acik davette bulunuyorsun, mail gelenler bilir, fakat bilmeyenler icin icerik su sekilde;
Değerli Fotoğraf Severler İnternet ortamında fotoğraf ve fotoğrafçılık siteleri arasında boşluğu doldurması amacı ile oluşturduğumuz platform olan www..........com’da fotoğraf paylaşabilir, fotoğraflara yorum yapabilir, forumlarda bilgi alışverişinde bulunabilir ve Gold üye olarak sitemizin gold üyelere özel ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz… Saygılarımızla .........com Ekibi

Saygilarimizla diyede eklenmis, hani senin site sahibine saygin? saygilarimizla demissin ya! bu mudur saygi? bu saydiklarini ben zaten bu ortamda pashalar gibi yapabiliyorum! bosluk derken hangi bosluk Allahini seversen??? sen benim icin beyaz cimento veya silikondan ote degilsin o vakit. Hani sende etik? hani sende adabi muhasere? Ucuzluktur bu, gel vatandas gellll ucuzuluga gelllll! onune gecilemez zannimca. Konuyu acmamin sebebi bu 2 defa basima geldi.

#goksungokhan' tarafından 11.06.2012 19:06:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Haziran 2012, 19:14 - İp: 41.***.**0.34
paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Aynen katılıyorum ...

Tarih: 9 Haziran 2012, 20:40 - İp: 96.***.**5.17
bellapais
bellapais (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Ben de bu tarz mail alanlardanım ve size yürekten katılıyorum...

Tarih: 14 Haziran 2012, 01:19 - İp: 95.***.**2.50
goksungokhan
goksungokhan (üye)
İçel / Amatör

Kimden: lifor
Kime: goksungokhan
Konu: xxxxxxx.com—Ziyaret Ettiniz Mi ?
Tarih: 01 Tem 2012, 13:15
www.xxxxxxxxxxx.com fotoğraf severlerin yeni buluşma noktası.

Gelişen ve değişen içeriği ile sitemiz tekrardan sizlerle birlikte.

-Ücretsiz olarak fotoğraf paylaşabilir,fotoğraflara yorum yapabilir,

-Ücretsiz şekilde ,komisyon olmadan sitede yer alan“İlanlar” kısmına ve forumda bulunan “Alış-Satış” bölümüne ilanınızı verebilir,

-Forumları ziyaret ederek diğer fotoğraf severler ile bilgi alış-verişinde
bulunabilirsiniz.

www.xxxxxxxxxxx.com ‘ a Gold üye olarak daha pek çok özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Gene isbasindalar.

Tarih: 1 Temmuz 2012, 20:59 - İp: 41.***.**0.34
mehmet1977
mehmet1977 (üye)
İstanbul / Amatör

Bende alıyorum bu mesajları.
Sayın site admini, bu adamdan mesaj istemiyorum, nasıl banlarım ?
Varmı bir yolu acaba ?

Tarih: 1 Temmuz 2012, 21:56 - İp: 149.***.**3.12
ozaygonlum
ozaygonlum (üye)
Antalya / Amatör

Böyle bi mesaj almadım fakat söylenenleri çok doğru buluyorum.

Tarih: 27 Temmuz 2012, 03:25 - İp: 88.***.**0.206
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Böyle bie mesaj bana da geldi.

Tarih: 27 Temmuz 2012, 15:49 - İp: 82.***.**3.245
  • 1