tuningboy
tuningboy (üye)
İstanbul / Amatör

Yardımınızı Istıorum

iyi Akşamlar bır konuda yardımınıza ıhtıyacım var.
yaklasık 400 ytl kadar bı butcem var ve dslr lıke bı makına almak ıstıyorum. bunlar hakkındakı goruslerınızı orenmek ıstıyorum. buduğum makınalar. s57000 s6500 s7000 s20pro bu 4 makınada kararsızım. acaba bunların ıcınde en ıı olanı hangısı. bu 4 urunden sızın deneyımlerınızce sıralama nasıl olmalı.

#tuningboy' tarafından 26.10.2007 11:01:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Ekim 2007, 22:30 - İp: 88.***.**1.24
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Yazık yazık.. Sen bir türk gencisin! Bu nasıl türkçe kullanmak??

"istiorum - ii - bi"

Bir türk evladı olarak türkçene sahip çıkmalısın. Burası chat ortamı değil! Kaldı ki, chat ortamında bile türkçeyi böyle kullanmak yanlış!

İngilize, amerikana özenme! Sen Atatürk Türkiye'sinde yaşıyorsun! Onların gençleri sana özensin!

Tarih: 25 Ekim 2007, 23:16 - İp: 88.***.**6.167
anlergl
anlergl (üye)
Manisa / Amatör

panctom'a aynen katılıyorum. Konuyu bölmek istemiyorum ama diline sahip çıkamamış bir gençlik çoğu şeyden ödün verecektir ! Dünyanın en zengin dillerinden birine sahibiz ve başkalarına özeniyoruz. Helal olsun. www.dilimdilim.com

Tarih: 25 Ekim 2007, 23:24 - İp: 88.***.**6.229
tuningboy
tuningboy (üye)
İstanbul / Amatör

belkı bı yalnıslık yapmış olabılırım ama sızde bana daha buyuk bı saygısızlık yapıp konuyu baska yerlere cekıp dağıtıyosunuz. karşınızdaki ınsana daha saygılı olup bu tur mesajları özel mesaj şeklinde atabılırsınız. yazıkkı ınsanlara saygı duymuyosunuz...

Tarih: 26 Ekim 2007, 11:06 - İp: 88.***.**1.24
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

panctom bencede yerli yersiz eleştri yapıyorsun.ilk önce bu genç ve siteye yen üye olmuş arkadaşımıza yardım et daha sonra özelden mesaj atarsın yaptığı yanlış hakkında ve ya başka bir topic açarak tepkini dile getirirsin bu kadar ağır konuşmaya gerek yok.kaldı ki kimse kimsenin türklüğünü ve ya atatürkçülüğünü sorgulamaya hakkı yoktur.

neyse asıl konuya gelelim 400ytl bütçeyle bu makineleri alamazsın hatta bunların 2. ellerini bile alamazsın.

Tarih: 26 Ekim 2007, 14:48 - İp: 81.***.**5.179
  • 1