fcuk
fcuk (üye)
İstanbul / Meraklı

Yardımınızı İstiyorum

Merhaba,

Foruma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bugün üye oldum.Uzunsüredir araştırdığım bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.

DCR-DVD201E DVD Video Kamera 'yı satın almak istiyorum, ancak aklıma şöyle bir fikir geliyor.elimdeki SONY DSC-W1 Digital fotoğraf makineme 1 gb'lik MSX-1G Memory Stick Pro kartından bir adet alarak fotoğraf makinem üzerinden video kayıtlarımı yapsam acaba dahami kullanışlı bir karar vermiş olurum.Çünkü elimde bir fotoğrafg makinesi, 1 video kamera taşıyacağıma 1 ürünle iki ihtiyacımıda gidermiş olurum.Avantaj ve dezavantajlarım ne olur?Sizce ne yapmalıyım?Çekim kalitesini düşündüğümüz zaman siz olsanız ne yapardınız?

Saygılarımla,

Tarih: 8 Eylül 2004, 16:14 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

bir koltukta iki karpuz taşınmaz ben ayrı ayrı alet kullan derim kalite anlamında. karar senin

Tarih: 8 Eylül 2004, 16:21 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

dostum sana şunu söyleyebilirm bu dünya böyle kaldıkça hiçbirzaman bir foto makinesi bir kamera , bir kamera da foto makinası olamayacak ... foto da kamera çeker sin ama birçok makinada zoom olayını kullanamazsın 1. tam bilmiyorum ama gördüklerimin hepsinde kamera çekmeye başladığında odakladoğı nokta ışık oranı hep sabit kalıyor yani mekan değişikliğinde tamamen çuvallıyor kapalı alandan açık alana çıkamıyorsun şarz olayıda cabası kamerada ise asla iyi bir fotoğraf çekemezsin dediğim gibi bence hiçbir kamera foto , hiçbir fotoda kamera olamaz kendine bir kamera almasılın memory karta masraf yapma

Tarih: 9 Eylül 2004, 22:02 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

aman tanrım bu fiyattta ne böye çok çok fazla uygun değilmi bu kameraya göre?çok iyi seçim yapmışsnız bunu almakla şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın...

Tarih: 26 Kasım 2004, 22:11 - İp: yok
  • 1