pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Türkiye Güney Kore Olmayacak

Güney Korede metrolarda bayanlara mahsus vagonlar uygulamaya konulmuş.Türkçesi Bundan sonra Seul Metrosu haremlik selamlık.
Allah bizleri bu akibetten korusun.
Türkiye Güney Kore olmayacak.

Tarih: 1 Kasım 2007, 15:49 - İp: 88.***.**0.168
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

şimdi okuyup nasıl küfrediyordur bana ;D

rokomet haberin kaynağı zaman gastesi ...şöyle göze çarpacak bir yerdeydi haber ve çok fazla yer ayırmışlardı gastede.

güney kore 'de 7896 şiddetinde deprem olsa gastede yer almaz velakin böyle uyduruk bir habere koca puntolarla yer ayırabiliyorlar.

tabi kore liler hakkında bir iki link versem adamların cinsel hayat fantazileri konusunda ağzınız açık kalır ;D

Tarih: 1 Kasım 2007, 16:44 - İp: 81.***.**7.49
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Bayan vagonuna binenleri lezler den kim koruyacak. Lezlere de ayrı vagon isterük.

Tarih: 1 Kasım 2007, 17:07 - İp: 88.***.**6.214
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 1 Kasım 2007, 17:29 - İp: 88.***.**3.170
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Bu amma abarttın. 6x6cm boyutunda haber bu yav. Mübalağa kiminki anlamak zor.
Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim. İlk cumhuriyet okumakla başladım. Sonra zaman.üniversite yıllarımda her ikisinide hergün okudum. Okumaktada bir sakınca görmüyorum. En azından tek taraflı düşünmüyorum. Karşılıklı fikirleri öğrnemiş oluyorum. Amacım başlarken her tarafını okuyabileceğim gazeteler okumuktı. Bu ikisi ihtiyaçlarımı karşıladı.
Zaman özelikle 2 seneden beri pekçok farklı görüşten yazara yer veriyor.Sadece Alev Alatlının yazılarını ayda bir okumak için bile alınır.
Sen hangi gazeteleri okuyorsun buf.Daha doğrusu bakıyorsun. Posta ,güneş, bulvar
rokomet dur bulmaya çalışayım.Aha buldum bizim bufun iddia ettiği gibi zaman gazatesi abartadarkta vermemiş bak
hürriyet
radikal
makul murat buf ne sorduydu.

Tarih: 1 Kasım 2007, 18:14 - İp: 88.***.**3.170
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

evet ya..
bence tüm kategoriler önceden belirlenmeli..
sanırım en az 5 ayrıma ihtiyac var..
daha geylerin korunması konusu var..
transı var bu işin
hibriti var..

ohoo karışık mevzu

pazarbey sen soktun bu meseleyi foruma sen çıkart..
bu ne ya

Tarih: 1 Kasım 2007, 18:15 - İp: 88.***.**2.216
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Kadın erkekle başlanır onlar sonra düzenlenebilir. Meselenin çıkılmayacak bir tarafı yok.BEnim söylemek istediğim şey dikkatli olalım Kore olmayalım.Allah muhafaza.

Tarih: 1 Kasım 2007, 18:20 - İp: 88.***.**3.170
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

ne yani kore olmayalımda küçük amerika mı olalım..

senin bu meseleyi nereye çekmek istediğin belli..
allah bilir metrolarda duş falanda istersin sen..

altı üstü metroda tutunmak için düz bir demir bu abicim.. her yuvarlak sabit demirle fantazi yapmanın manası nedir..

Tarih: 1 Kasım 2007, 18:24 - İp: 88.***.**2.216
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Rokomet bilirsin eskiden tan gazetesi vardı.Manşetleri hasta ederdi Türk insanını.

Tarih: 1 Kasım 2007, 19:22 - İp: 88.***.**6.214
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

lam otobüste kız kesmeden yol geçmez ki...aaahh ahhh ne otobüs aşkları yaşamışımdır iki duraklık üç duraklık

Tarih: 1 Kasım 2007, 21:20 - İp: 85.***.**4.17
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Pazar;
Benim babam biz çocukken cumhuriyet alırdı, uğur mumcu, hıfzı veldet velidedeoğlu filan yazardı. Sonra ilhan selçuk darbesiyle milliyet almaya başladı. milliyet milliyetlikten çıkınca da gaste almayı kesti.

babama nternet aldık şimdi, hepsini okuyordur.

ben milliyet gastesinin spor sayfalarını okuyarak büyüdüm ;D

ama iyi gasteydi.

üniversitede cuma ve cumartesi cumhuriyet alırdım. ekleri nedeniyle. radikal çok kısa süre okudum. siyah beyaz diye bağımsız bir gaste çıkar ankara da. onu çok alırdım ki eskiden haftalık bir gasteydi.

son 8 senedir hiç bir gasteyi alıp okumuyorum.

köşe yazarı denen soytarı tayfasının hiç birini okumam, fikirlerini de tartışmam. zaten dedim ya okumuyorum, koca ülkede gazete yoksa ben ne yapayım?

zaman gazetesini zaten diğerleri gibi, gazeteden filan saymıyorum. işine geldiği gibi yazan gasteden gaste olmaz.

Tarih: 1 Kasım 2007, 21:45 - İp: 88.***.**9.189