alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

Serbest Kürsü

ben anlamıyorum arkadas ne saksakcı ınsanlarmıssınız sız yaa... ona buna hıc emekle alakası olmayan seylere super harıka dehset gıbısınden bos bos seyler yazıyorsunuz azcık akıllı olun yaa nesı var nesı guzel nasıl cekmıs o teknıgı bılıyomu bı arastırın bakın bakalım çalan adama bıle bravo dıyosunuz yaa bu kadar pofpofculuk yalakalık olmaz yaa... ondan sonra bırı bırıne kuser bırı bırıne ahkam keser darılır kırılır gucenır ne bu yaa oyuncakmı
ısınızı yapın arkadasım sanatcıysanız degerınızı bılın kım oldunuzu bılın tanıyın bu sekılde oyunlara kapılmayın bu kadar ucuzcu olmayın....

sanata emege saygı olsun ki sıze saygımız olsun

Tarih: 22 Mart 2008, 23:11 - İp: 88.***.**6.185
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Beni yorumlarım yüzünden bir gün döveceklermiş ama.

Tarih: 23 Mart 2008, 23:25 - İp: 88.***.**2.184
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

madem şikayetcisiniz

cagrıdır...

http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=31410

Tarih: 23 Mart 2008, 23:31 - İp: 88.***.**8.71
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

çağdaş ben pek faydası olacağına inanmıyorum,bu yazının.
o gruplar hayatından o kadar memnunlarki.
sitenin galeri ana sayfasını resmen işgal etmiş durumdalar.
çoğunlukla bu grubun elemanları birbirlerine yorum yapıyor.
ana sayfada hep o yüzden vasat foto görüyoruz.
yoksa arada kaynayan ne güzel fotolar var.

eleman cep telefonu ile akvaryumun önünden geçerken çekmiş fotoyu.
20 küsür yorum almış.
su altı hocaları köpek balığının portresini çekiyor 3-5 yorum alıyor.

Tarih: 23 Mart 2008, 23:38 - İp: 88.***.**5.251
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kadir zaten bunlara degil,yenı uyelere eleştiri kulturu asılamak lazım. halinden memnun herseyı alkıslayan adam zaten bu saatten sonra degişmez.
ama bunlar yuzunden yenı gelenlerde burayı sadece alkıs,sadece eline saglık tarzı yorumlar yapılan bir yer sanmasınlar diye bu caba.
sen yaparsın,senden etkilenen biri daha yapar,biridaha biri daha.
kimbilir belki ileride yazdıklarının emege saygı degil , tam tersi iyi kotu her fotografa aynı degeri vererek emege saygısızlık oldugunu anlar birileri.

Tarih: 23 Mart 2008, 23:46 - İp: 88.***.**8.71
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

işlerimden dolayı cok vakıt ayıramadım topıge kusra bakmayın ama kımsenınde ayırdıgı yok zaten bı kac kısı harıc okuyup yazan bıle yok cunku bu topıkte olurlarsa yorum yazan kalmaz onlara yorum sayıları artmaz aman onlar rahat olsun neyse ben galerıye donuyom azcık pofpof cekeyım bırılerıne belkı bende yorum alırım

Tarih: 9 Nisan 2008, 11:24 - İp: 78.***.**6.255
suenomer
suenomer (üye)
Trabzon / Amatör

yorumladığım fotoğrafları kişileri tekk tek gözden geçirmeliyim saınrım..
değmeyenlere özür mesajı çekip yorumumu geri almalıyım

Tarih: 9 Nisan 2008, 11:30 - İp: 88.***.**4.109
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili ali bu topiğini yazdığın günlrde de takip etmiştim.Ama dediğin gibi sadece bir okuyucu olarak..

Ve söylediğin her şeye kelimesi kelimesi katılıyorum..

ve 2 yıldır da bunun mücadelesini veriyorum..

Bak sen de şikayetçisin bak o da bak bu da ..Yani hepimiz şikayetçi ve hepimiz bir çaba sarf ediyoruz..

Ama bir şey kazandığımız yok ne yazık.:Sadece doğruları olması gerekenleri söyleyenler olarak kaldık..

Aslında bu bile çok iyi..

Öyle ya ya biz de sussaydık?

Diyeceğim o ki sitenin kalitesini artırmak için bir komite kurmalıyız.İçimizden bir başkan opardon başbakan seçmeliyiz..Hayır ciddi diyorum..oluşturulAN bu konsessüs - umarım doğru yazdım- bir yol haritası çizmeli..Ortaya kriterler koymlı..Sonra da bunu sayın cumhurbaşkanına yani patronumuza iletmeli..O da okeyledikten sonra herkes görevinin başına dönmeli..

Bu bazılarına espiritel gelebilir..Bazıları sonra da patronu alaşağı ederiz falan gibi geyik muhabbeti sanır ama ben ciddiyim..

Zahmet olmadan rahmet olmazmış..Sıkıntı çekilir ama sonu rahmet olur bunun..

sonuç.Sevigli ali artık sakın yanlış anlama ama bu yakınmalaırı bırakalım ve bir şeyler yapalım diyorum..

Tarih: 9 Nisan 2008, 12:47 - İp: 88.***.**7.234
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Bam teline dokunmak bu olsa gerek

Tarih: 11 Nisan 2008, 23:57 - İp: 78.***.**6.180
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

ben artık yorum yapmıyorum bile.

Tarih: 12 Nisan 2008, 07:59 - İp: 81.***.**4.81