husmenaga
husmenaga (üye)
İstanbul / Meraklı

Güzel Haber, Erdal Kınacı Serbest

Bugün duyduğumuz güzel bir haber.
Erdal Kınacı tutuksuz yargılanmak üzere bugün serbest bırakılmış, çok sevindim, inşallah beraatle de sonuçlanır davası, ben öyle inanıyorum.

Tarih: 22 Ağustos 2008, 17:35 - İp: 212.***.**1.146
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Beraatten sonra ki inşallah öyle sonuçlanır...
basının tavrını merak ediyorum, hani şu yargısız infaz yapanlar varya,
gerçi onlarda yüz surat hacı murat
muhtemelen sessizce küçük bir haber olarak serbest kaldığını yazarlar başka da bişey olmaz....

Tarih: 22 Ağustos 2008, 17:36 - İp: 81.***.**3.185
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

ayynen öyle olur atakan. geçmiş olsun Kınacı'ya.

Tarih: 22 Ağustos 2008, 21:28 - İp: 81.***.**7.8
akdenizli
akdenizli (üye)
Antalya / Amatör

Sayın KINACI, Sabah saat 08:30'dan aksam saat 18:00'e kadar süren bir mücadele sonucunda, hakkında film bile çevrilebilecek stresli, tempolu, gergin, yorucu bir mücadele ile tahliye edilmesine karar verildi. Daha sonra kendisinden tutuklanmasının da tahliyesi gibi sıradışı bir şekilde gerçekleştirildiğini öğrendik...

Tarih: 24 Ağustos 2008, 11:23 - İp: 85.***.**1.172
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

fatih bey kardeşim gibi serinkanlı ve hukukçu bunları yazıyorsa..düşünmek ve üzülmek lazım..üzüleceğim diye üzülmek olmaz tabii..bu kadar saçmalama hakkım olsun..bu saçmalıkların içinde adı bile olmaz..

Tarih: 24 Ağustos 2008, 13:00 - İp: 88.***.**3.46
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

oldukça sevindirici bir haber..inşallah beraat haberinide en kısa zamanda alırız..

Tarih: 24 Ağustos 2008, 14:39 - İp: 85.***.**6.106
fotoasli
fotoasli (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

tahliye edildiğine ben de sevindim,geçmiş olsun dileklerimizi iletelim hep beraber site vasıtasıyla

Tarih: 24 Ağustos 2008, 15:06 - İp: 88.***.**5.72
biocem
biocem (üye)
Zonguldak / Meraklı

Atakan ın söylediği gibi büyük boy manşetler atan,yargısız infaz yapan,çamur at izi kalsın zihniyeti güden bir medya eğer beraat kararı çıkarsa ya bunu haber yapmaz yada küçücük bir köşede yayınlar.Erdal Kınacı ya tekrar geçmiş olsun.

Tarih: 24 Ağustos 2008, 17:14 - İp: 85.***.**5.14
schwarz
schwarz (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

Müşteki avukatların son duruşmada mahkeme heyetine sundukları dosyada yer alan ''delil karartmaya'' yönelik ifadeleri kınıyorum.

Duruşmaya girerken oldukça rahat bir görüntü sergileyen Kınacı, oldukça uzun süren duruşmanın ardından hiç hoş olmayan bir yüz ifadesiyle çıktı.

Dava sürecinde böylesine bir olumlu gelişmenin yaşanması hepimizi mutlu etti. Umarım en kısa zamanda Türk Fotoğrafçılığının menfaatine bir karar çıkacaktır...

Tarih: 24 Ağustos 2008, 22:44 - İp: 78.***.**8.128
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Erdal Kınacı'ya geçmiş olsun.
Sağlıklı günler diliyorum.

Tarih: 2 Eylül 2008, 10:36 - İp: 88.***.**0.57
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Tahliyesi ve suçlanması ile ilgili detaylı bilgim yok. Eğer gerçekten suçsuzsa umarım beraat eder.

Kınacı ile ilgili heryerde herkes konuşuyor bari iki kelamda biz edelim. Fotoğraflarını fotoğraf olarak beğendiğim ama...

doktor olması nedeniyle, çektiği zihinsel engelli veya hasta, fakir, gariban, muhtaç insanları o kılıklara sokmasını hiçbir zaman tasvip etmediğim ve bu yüzden kendisini sevmediğim, sevmek zorunda da olmamam gereken birisi...

"ibrahim" isimli fotoğrafı beni baktıkça rahatsız eden bir fotoğraf mesela, ya da "Kafama Vurdu" fotoğrafındaki yaşlıların o hali içimi acıtır. Daha rahatsız edicileride vardı zamanında ama şimdi nedense onlar silinmiş deviantart haricindeki sitelerde onları bulamadım.

Tamam gerçekten genel olarak bakıldığında çok başarılı bir fotoğraf sanatçısı kabul ediyorum ama benim şahsi değerlerim ile değerlendirdiğmde zihinsel engelli bir insana yeşil don giydirip onu fotoğraflamak bana etik gelmiyor hatta rahatsız ediyor...

O yüzden doktor olmasının avantajını hastalarını fotoğraflayarak kullanan bir fotoğrafçı istediği kadar NG den ödül alsın...

Tabiki bu benim görüşüm sadece beni bağlar.peki ben kimim sıradan basit bir amatörüm. hatta amatör bile sayılmam.kompaktla fotoğraf çekmeye çaılışan birisiyim.

Tarih: 2 Eylül 2008, 11:47 - İp: 212.***.**8.38
  • 1