by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Rockerler Buraya[:)]

Rockla ilgilenen Rock müziği seven arkadaşlar tanışalım

Not;
Bir önceki başlıkta Rockçılar yazmışım onu Rockerler olarak düzelttim.Kusuruma bakmayın

#by_phtogpr' tarafından 23.09.2006 18:30:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Mart 2006, 13:22 - İp: yok
tospaa
tospaa (üye)
İstanbul / Amatör

bende ,,,,, bende

Tarih: 8 Nisan 2006, 22:30 - İp: 85.***.**1.67
queen
queen (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

nickim herşeyi açıklıyodur sanırım

rockın yanı sıra bu aralar senfonik metal denen tarzdanda hoşlanıyorum. haggar ı dinleyin, awakig the centuries e ben 9.5 dakikalık ziyafet adını koydum, alman grup, şubatta ankara ve istanbulda muhteşem iki konser verdiler, ayrıca cradle of filth te çok güzel( brutal ses sevenlere)....apocalypticanın yeni coverlarıda muhteşem.özellikle rammsteinin seemann şarkısını nina hagen abla ile beraber icra etmişler elerine sağlık.eğer folk metal diye bişeyi merak edecek birisi varsa ona tavsiyemde metsatöll. eston grubun şarkıları genellikle tarih temalı. sözlerden çok müzikler güzel.
rock ve metalden çpk popüler ama paylaşayım dedim. özbekistanda manzura diye bi abla çok güzel şarkılar söylüyor. sen bilarsan ı tavsiye ederim

Tarih: 11 Nisan 2006, 03:43 - İp: 85.***.**9.34
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

yahu, A nihgt at opera dinliyorum şimdi Yes dinleyen var mı aranızda?

Tarih: 11 Nisan 2006, 05:25 - İp: 85.***.**2.161
fdemirhan
fdemirhan (üye)
İstanbul / Amatör

Nerden aklıma getirdin şimdi yes'i, tabii dinlerim. Hatta şimdi Roundabout..
Bende Black Sabbath tan War Pigs diyeyim bari, yoksa yollarımada..

Tarih: 11 Nisan 2006, 07:27 - İp: 88.***.**8.88
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

selamlar , yahu black sabbath ı da bilirim hala durur ben de çil çil lp leri
Sen şimdi Chicago 4 de de bitiyorsundur led zeppelin 2 ile elin ayağın dolanıyordur, ElP ile neler geliyordur aklına Deep purple Londra flarmoni ile ohooooo...
Benim yeni keşiflerimden biri tam biz tadında Salif Keita Papa albümü nefis.
Geçen sene marilion season end ile fotoğraf pozlamayı denedim..Hepsi flu oldu..Bu sene monopod ile deneyeceğim.. merak ediyorum o kafa ile nasıl şeyler çıkar diye.teknolojinin bu tarafına bitiyorum.Tüm albümler cepteKilise fotoğrafları için Jon Anderson yobazını dinlemek , sosyolojik fotoğraflar için Pink Floyd, İstiklal Caddesinde yürüyüp genç rockçulara inat Led zeppelin, Edebiyat ortamlarında Jethro tull , genç kızlara boy göstermek Queen Ulu camii pozlarken Nusrat Ali Khan, Vapurla adalar yolcuğu Eagles..

Latife tabe hepsi her yerde lazımsen şimdi Genesis de dinliyorsundur..Trespas' a biterim..

sevgiler

Tarih: 11 Nisan 2006, 13:19 - İp: 81.***.**7.150
fdemirhan
fdemirhan (üye)
İstanbul / Amatör

Selam Thalassa,
aynı şeyleri dinliyoruz galiba.
Biraz önce Deep Purple'dan Lazy.. Led Zeppelin'den Kashmir.. CCR dan I put a spell on you.. ve ve Ten Years After'dan Slow Blues in C' dinledim. Sonuncusu biraz zor bulunur. TYA (ve Alvin Lee nin gitarı tabii) seversen ve sende yoksa haber ver.

Tarih: 12 Nisan 2006, 00:56 - İp: 85.***.**8.206
thalassa
thalassa (üye)
İstanbul / Amatör

selamlar Mffoto ,
evet aynı şeyleri dinliyoruz Ten years after 'ı da dinlerdim .O yılların neredeyse tüm rock guruplarını dinlemişimdir.Cd den çok lp olarak daha iyi bir koleksyonum var.Şimdi bunları yazarken The flok dinliyorum ben de..Bu bahsettiğin albüm sanırım yok ben de.
Bu arada geçenlerde aklıma İstiklal cadsindeki lp satan yer geldi adını hatırlıyamadım kudurdum..Hafıza ism bve tel noları açısından bende felaket..Şey şey demekten gına geldi Zz Top 'un Blujean Blues'unu bir dostuma hatırlatana kadar tüm toplarla bluzlar bile yardım edemedi.. Herif spor malzemesi toptancısı da

Tarih: 12 Nisan 2006, 03:48 - İp: 85.***.**3.218
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Tarih: 12 Eylül 2006, 21:20 - İp: 85.***.**7.194
x_purp_x
x_purp_x (üye)
Çanakkale / Meraklı

dumancıyım köküne kadar yabancı hard rock dinlemek istiyorum ancak kimseyi bilmiyorum.bence rock müziğini çok iyi yapıyolar.daaa bu açılımın sonu ne olcak yani amcı merak ediyorum

Tarih: 12 Eylül 2006, 21:29 - İp: 88.***.**0.29
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

Anadolu Rock üzerine müzik bilmem (Türkülerimiz hariç)
Cem Karacalar,Barış Mançolar,Selda Bağcanlar,Edip Akbayramlar vs daha nice yurdum insanı...
Yenilerden Kıraç,Murat Göğebakan,Murat Kekilli,Cansu Koç vs...
Önce bunları dinlerim ama dünyaya mâl olmuş guruplarda var tabi Manowar,Metallica,Iron Maiden....Öncelik dediğim gibi bizimkiler...

Tarih: 12 Eylül 2006, 21:42 - İp: 88.***.**9.9