mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

N A V A R A

Bir fotoğrafçı gözüyle yorumlamak istiyorum.. Güçlü ve şık görüntüsüyle, çok iyi bir tasarım..

Dağda.. bayırda.. fotoğraf , trekking gibi hobisi olan.. ve maddi imkanları iyi olan için, harika bir arazi taşıtı.. maddi imkan deyince.. 174 beygirlik herhangi bir arazi aracını, onun fiyatına alamayız.. ve kamyonet olarak vergilendirildiği için, Jeep vs.. araçlara göre senelik vergisi gayet düşük..

170 km sürati ve 100 km ye 11 saniye gibi bir sürede hızlanmasıyla.. binek otomobilleri bile kıskandırıyor.. 2.5 dizel motorun yüksek torku malum.. engebeli yerlerde hiç zorda bırakmayacaktır..

Mesleğim fotoğrafçılık.. hobi olarak ve işimde kullanmak maksadıyla, bu aracın hayalini kuruyorum..

Işığınız bol olsun..

Tarih: 20 Mart 2007, 18:05 - İp: 88.***.**1.127
photodesng
photodesng (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Yok Daha Çıkmadık unknown Bekliyoruz Kaptan'ı Mete Bi Teşrif Etse Çıkacaz

Şimdilik Plan Yapıyoruz Senin Yerin Garanti unknown Kapmışsın Ön Koltuğu Çekmişsin Güneş Gözlüklerini

Vermişsin Volum'ü Tesisata Ohhh

Bizde Arkada Pinekliyoz Sen Ön Koltukta Kızlara Hava Atiyorsun Gaijinde Kareliyor Makinayla Arkadan Seni

Ne Hayalperestim Valla hayalsizde Olmuyo Ama Gezemiyoruz Bari Hayaliyle Yaşayalım Dimi

Tarih: 21 Mart 2007, 19:34 - İp: 88.***.**2.94
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tarih: 21 Mart 2007, 19:38 - İp: 88.***.**9.131
photodesng
photodesng (üye)

Gaijin Unknown'a Fotoğraf Çekiyorsun Kızlarla..

Hani Olurda Dedektifsin Ya Gelipte sitede Yayınlama Sakın unknown'un Kaçamakları Diye Bir Başlıkta Atma Sakın

Tarih: 21 Mart 2007, 19:40 - İp: 88.***.**2.94
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Mete deşme yaramı... Ahh Ahhh... bu makina var ya....
Motorunun sesi bile cezbediyor adamı...

Tek eksiği var arka bölüm. Aldımı arkayı kapatmak zorundasın.
Arka koltuklarda oturan varsa elindeki ortaboy çantayı koyacak yerin yok. Bir de Birinci köprüden ancak sabahın Yedisinde geçebilirsin

Son Söz Verilen parayı hak ediyor...

Tarih: 21 Mart 2007, 19:42 - İp: 85.***.**7.151
_unknown_
_unknown_ (üye)

Yok yok ben hemen sulanmam öyle merak etme.Asabiyimdir biraz hatunlara karşı..Yakalayamaz beni hatunla kimse

Tarih: 21 Mart 2007, 19:42 - İp: 88.***.**9.131
photodesng
photodesng (üye)

Arkada Ben Varım zyilmaz Ama Elimde birşey Yok Sadece Makinam Var Oda Büyük Birşey Değil Sığar Herhalde Dimi ?

Tarih: 21 Mart 2007, 19:43 - İp: 88.***.**2.94
_unknown_
_unknown_ (üye)

Allah boy vermiş photodesng sığmazsın tahminimce oralara sen...Neyse molalarda yer değişiriz artık..Haa bide öyle zırt bırt mola istemeyin.Yolculuk bu tutun biraz.

Tarih: 21 Mart 2007, 19:47 - İp: 88.***.**9.131
photodesng
photodesng (üye)

Valla unknown Öyle Bir arabaya Yanaşacak Hatuna Nasıl Asabi Davranabilirsin Çok Merak Ediyorum..

Gelen Hatunları Hayal Edebiliyormusun

Tarih: 21 Mart 2007, 19:48 - İp: 88.***.**2.94
_unknown_
_unknown_ (üye)

Dostum bu hatum milletinin erkeğin hasından anladığı yok bu arabaya onlar pikap derler geçerler bakmazlar bile...

Tarih: 21 Mart 2007, 19:51 - İp: 88.***.**9.131
photodesng
photodesng (üye)

Bende Boy Yok unknown 1.78 Topu Topu Sığarız Elbet

unknown Doğrudur Erkeğin Hasından Anlamıyolar Amma Velakin Arabanın Hasından Anlarlar..

Tamam Biraz Büyük Araba Korkarlar Ama İçine Bindilermi Biz Rahatlatırız Arkada Gaijin Var Dediktif Adam Ona Güvenirler Bence..

Tarih: 21 Mart 2007, 19:54 - İp: 88.***.**2.94