mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

N A V A R A

Bir fotoğrafçı gözüyle yorumlamak istiyorum.. Güçlü ve şık görüntüsüyle, çok iyi bir tasarım..

Dağda.. bayırda.. fotoğraf , trekking gibi hobisi olan.. ve maddi imkanları iyi olan için, harika bir arazi taşıtı.. maddi imkan deyince.. 174 beygirlik herhangi bir arazi aracını, onun fiyatına alamayız.. ve kamyonet olarak vergilendirildiği için, Jeep vs.. araçlara göre senelik vergisi gayet düşük..

170 km sürati ve 100 km ye 11 saniye gibi bir sürede hızlanmasıyla.. binek otomobilleri bile kıskandırıyor.. 2.5 dizel motorun yüksek torku malum.. engebeli yerlerde hiç zorda bırakmayacaktır..

Mesleğim fotoğrafçılık.. hobi olarak ve işimde kullanmak maksadıyla, bu aracın hayalini kuruyorum..

Işığınız bol olsun..

Tarih: 20 Mart 2007, 18:05 - İp: 88.***.**1.127
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

kaç eroymuş bunlar? bikaç tane alayım.

Tarih: 2 Haziran 2007, 18:51 - İp: 85.***.**3.205
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Cıbıl (hocaha bilir) hocaha nasıl alcen sen. Önce makina al kendine. Ama gali alamancı olcen. Alır gelirsin mercedesi, atarsın havanı. Benim kia nın tozunu alıverir.

Tarih: 2 Haziran 2007, 18:53 - İp: 88.***.**3.47
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

alamanyada alacağım fotograf makinelerimi ve donanımımı taşıma için böyle bir araç lazım hakkaten.

Tarih: 2 Haziran 2007, 18:55 - İp: 85.***.**3.205
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Valla afedersin tam dört ayak üstüne düştün. NE zaman gidip ne zaman döneceksin.Bellimi .Dönerken banada bir tane makina alabilirmisin. Dur bir portfölyene bakayım.Bir tane fotonu sendeleyeyim. Yüksek müsaadenizle tabi.

Tarih: 2 Haziran 2007, 18:58 - İp: 88.***.**3.47
histogram
histogram (üye)
İstanbul / Meraklı

yok bööle pick-up yaaa al yıllarca gez=))

Tarih: 2 Haziran 2007, 20:26 - İp: 85.***.**5.240
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hangisini 53km 56443:
kaç lira yakar bunlar km de. 90 km sabit hızd acaba.

Tarih: 2 Haziran 2007, 20:43 - İp: 88.***.**3.47
mete007
mete007 (üye)

herkese selamlar.. muhabbeti götürmüşünüz gene..

pazarbeyim, alternatif çok walla.. japon menşeli olduğu için hepside sağlam ekonomik.. bir fırsat bulursak düşündüğün arabanın bayisine gider test sürüşünü fotoğraf çekme bahanesiyle bütün netfotoğraflılarla yaparız.. laf aramızda, popular photography dergisinde görüyordum.. sponsor firma cipi vermiş.. gün boyu foto safari yapmışlar. cillop gibi fotoğraflarla dolu 5 sayfa arabayı veren firmanın reklamıda olmuş.. fotoğrafçıların gönlüde olmuş..

Tarih: 5 Haziran 2007, 19:21 - İp: 85.***.**0.216
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

mete bey uzundur yoktun.. hoş geldin..
inşallah hayırdır ..bir yaramazlık yoktur.
neyse araya maydonoz oldum sanırım araba ve foto konusunda..

Tarih: 5 Haziran 2007, 19:25 - İp: 88.***.**2.151
mete007
mete007 (üye)

Hakan bey selamlar.. estağfurlah.. her şekilde katılımınızdan çok fayda gördüğümü belirtmek istiyorum.. örneğin; "hebele hübülü" sözüyle bir katılım dahi olsa, hafiften bir hiciv dahi bize bir şeyler öğretmeli (uyarmalı)..

kendi işimi kurma durumundayım ve dün (5 haziran) itibariyle başladım.. selam ve saygılar..

Tarih: 6 Haziran 2007, 10:00 - İp: 85.***.**7.71
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ama navara başka bir oturaklı. DEğilmi. L200 sanki onun gibi değil. Ama en alımlısı hiluks.Forda nasıl diye sonrum.

Tarih: 6 Haziran 2007, 18:48 - İp: 88.***.**3.47