pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Milli Savunma Bakanı İstifa Etsin

Bir günde 10 tane şehit.... Hiç kullanılmayan veya uzunca zamandan beri kullanılmayan yoldan askeri araçlar gidiyor. Ve tuzaklanmış kablolu yüzlerce kiloluk patlayıcı ile 9 er şehit ediliyor.
İnsanın aklına herşey geliyor. NErden haberleri oldu bu yoldan gideleceğinden. Kimler haber verdi. Bunların hesabı birilerinden sorulmalı.
Öyle üzülmüş gibi beyanat vermekle olmaz bu işler.Sorumlu herkes istifa etmeli. Ancak demokratik bir ülke olmadığımız için asıl istifa etmesi gereken kişiden bahsedemiyorum. Bu sebeple Milli Savunma bakanı istifa etsin. Başbakan kimden hesap soracaksa sorsun. Hatta görevinden alsın böyle beceriksiz adamları.
Gevur memleketlerinde yanlışlıkla bir asker ölse koskoca genel kurmay başkanı basıyo istifasını. Veya otoyolda büyük bir kaza oluyor basıyor ulaştırma bakanı istifasını. Halen sorumluluk alabilen yöneticelere sahip olamamış olmamız çok acı.
Allah şehitlerimizin mekanini cennet eylesin. Bİzleri şefeatlerine nail etsin inşallah.

Tarih: 1 Mayıs 2009, 09:13 - İp: 88.***.**1.173
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

HErkeş iftifa etsin. Maalesef bizim hiçbir yetkilimiz istifa etmesini bilmiyo. Mama tatlı geliyo çünkü.
Bir polis şehit olduğunda istanbul emniyet müdürü, 10 asker şehit olduğunda genelkurmaş başkanı istifa etme onurunu gösterebilseler bu hallerde olmazdık.

Tarih: 3 Mayıs 2009, 21:00 - İp: 85.***.**3.54
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

pazarbey bakanın ithal olanını gördük Genelkurmay başkanınıdamı ithal edelim.

Bu arada 10 şehit verdiğimiz günün bir gün öncesi TSK, Suriye ile ortak tatbikat kararı almıştı. Ertesi gün bu memleket 10 tane evladını teröre kurban veriyor hemde kahpece patlatılan bir bombayla. Kaderin cilvesimidir bilinmez Diyarbakırda bombanın patladığı saatlerde terörden beslendiği aşikar olan israil tarafından TSK-Suriye arasında yapılacak olan ortak tatbikata tepki üstüne tepki geliyordu.

Tarih: 3 Mayıs 2009, 23:56 - İp: 88.***.**6.90
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

vardır bu gevurların bi oyunu.

Tarih: 4 Mayıs 2009, 00:05 - İp: 85.***.**3.54
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Kafama takılan bir diğer husus ise Kadıköy'de hücre evi olduğu tespit edilen bir adrese yapılan baskında 1 başkomser şehit olurken 1 vatandaş yaşamını yitiriyor 7 polis memuru yaralanıyor. Bilançoya göre hücre evinde kalabalık bir grubun olduğu düşüncesine kapılmamak içten bile değil ama gelin görünki baskın yapılan hücre evinde bir terörist var. Teröristmi çok becerikli

Tarih: 4 Mayıs 2009, 00:26 - İp: 88.***.**6.90
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Emniyete sorsana,,telefonuda üç rakamlı ve ücretsiz zati..

Tarih: 4 Mayıs 2009, 00:31 - İp: 88.***.**3.124
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

polisi öyle hale getirdiler ki gölgesinden korkuyo adamlar. Napsınlar medya linçtinden kurtulabilmek için gerekeni yapamıyo adamlar.

Tarih: 4 Mayıs 2009, 00:38 - İp: 85.***.**3.54
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Dahice bir fikir nasıl olduda bunu düşünemedim

Tarih: 4 Mayıs 2009, 00:38 - İp: 88.***.**6.90
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

o değil de, milli eğitim bakanından kurulduk... daha çağdaş bir isim başımızda gari... adalet bakanı da hatay lı en çok benim abukat dostum sevindi, artık mülakattan rahatça geçerim, savcı hakim olurum dedi bugün telefonda, sevindim ben de... (tanıdığı var, ulaşabilecekmiş ergin e... )

Tarih: 4 Mayıs 2009, 01:05 - İp: 78.***.**4.3
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

avukata selam söyle. Zaten yazılı kazanılmıyo. Mülakatta çok aşırı uçlarda olmalyan alınıyo.

Tarih: 4 Mayıs 2009, 01:09 - İp: 85.***.**3.54
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

geçenki mülakattan geçemedi... arkadaşının referansı sağlammış, ankara il başkanı aracı olmuş.... üstelik kendinden çok düşük bir puan almış yazılı sınavda... neyse ,şimdi direk adalet bakanına ulaşırsa, daha rahat aşar mülakatı... gerçi ben istemiyorum savcı olmasını, malum davanın savcısından bir farkı yok ideoloji olarak cumhuriyetçi mafya diyor bana

Tarih: 4 Mayıs 2009, 01:21 - İp: 78.***.**4.3