kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Kontrast Yasıyor Mu?

Boyle bir başlık görmek istedim. Gunlerce siteyi sessiz sessiz izledim.. Ama ( Demekki beklentiyi yüksek tutmamak lazım mış...

#kontrast' tarafından 26.10.2010 10:27:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Ekim 2010, 10:27 - İp: 212.***.**9.194
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Sadık dostlar lazım bize emmiler..
Güçlüğü görüp kaybolan değil..
Kaybolup ortalık yatışınca çıkan değil..
Netfotoğrafı yazın en sıcak en tatilsi günlerinde bile bırakmayan 17 yaş 25 yaş 35 yaş 40 yaş gibi sendromşların altıunda ezilmeyen..
Fpoturafları ile HDR tekniğiile yorumşarının kalitesi ile her Ezilse de ezmeyengörülmese de hep gören...
Bize sadık dostlar ilazım

lauzt hocaya katılıyorum. ayrıca tamam bu bahsettiğinşiz kişi benim tazahürata gerek yok

Tarih: 27 Ekim 2010, 20:38 - İp: 88.***.**4.114
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Remi hocam sen çok yaşa..Sitenin şaftı düzeldi haberin olsun

Tarih: 27 Ekim 2010, 21:52 - İp: 78.***.**3.227
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

kulaklarım niye çınlıyor diyordum....benim derdim kaf dağının ardındaki zümrüd-ü anka kuşunu çekmek..yeni bir lensede alımkar olduk..ben öyle kafkalar filan okumadım..bir ara niyetlenmiştim gulag takım adaları nı okumaya.........yasemin hanım kızımızın görvevini içinden çıklımaz hale getirmedennnnnnnnn

Tarih: 27 Ekim 2010, 21:54 - İp: 85.***.**5.187
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Tarih: 27 Ekim 2010, 21:55 - İp: 78.***.**3.227
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

sefer hocam,pazarbey den smiley tercüme kursu alacaktık,olamadı bir türlü...kerem etsende bi açıklama lutfetsen...pazarbey in üzüntüsü başından aşmış durumda...

Tarih: 27 Ekim 2010, 22:05 - İp: 85.***.**5.187
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

kulaklarım niye çınlıyor diyordum....benim derdim kaf dağının ardındaki zümrüd-ü anka kuşunu çekmek..yeni bir lensede alımkar olduk..ben öyle kafkalar filan okumadım..bir ara niyetlenmiştim gulag takım adaları nı okumaya.........yasemin hanım kızımızın görvevini içinden çıklımaz hale getirmedennnnnnnnn

cinas ?? tercüme.. ozellikle ilk cümleler icin..

Lazut amca.. Noolduki neyin mucadelesini verdiniz? Siteyi hackerlar bastıda onu mu korudunuz?

Tarih: 28 Ekim 2010, 08:44 - İp: 212.***.**9.194
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yahu bu metinde anlaşılmayacak ne var? kulaklarını çınlattığımız için bize kızmış şaban abi. "benim kavgam kuşlarla, meşgul etmeyin beni." diyor. daha da kızdırırsak gulag kampına yollayacakmış, olmadı galapagos adalarına.. kafka okumamış, rusları sevmiyormuş. "bana tanzimattan recaizade'yi getirin" diyor.. bir de senden lens tavsiyesi istemiş.. bana da selam yazmış..

şimdilik bu kadar. takıldığın bi yer olursa sor yine..

Tarih: 28 Ekim 2010, 10:31 - İp: 85.***.**3.110
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

cinas abla benim söylediklerimi de bizahmet tercüme et..

Tarih: 28 Ekim 2010, 21:45 - İp: 78.***.**6.113
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

lazut hocam, eğer metin, rahat anlaşılabilir bir metin ise, yukarıda görüldüğü üzere google çevirileri gibi absürt bir çeviri oluyor..

metni göreyim önce

Tarih: 29 Ekim 2010, 15:05 - İp: 88.***.**9.89
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

osmanlıca çevirisi falan yapılıyomu bu topiğde

Tarih: 29 Ekim 2010, 22:14 - İp: 88.***.**3.77