hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

Kara Tahta

kara tahtaya hoş geldiniz...içinizde ki yazar ruhunu kaleme alın...burası fare kapanı...bazıları bu bölümden nefret edecek...

konular: dini, siyasi, askeri, spor, pazar yazıları...

lütfen kopyala yapıştır yapmayalım, tartışmayalım, polemiğe girmeyelim, münazara yapmayalım...

#yakuprai' tarafından 26.11.2006 21:56:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Kasım 2006, 21:54 - İp: 85.***.**4.73
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

TRABZON-fenerbahçe maçının ardından...

Son günlerde havaların güneşli olması hamsinin ( balık demiyorum dikkat edin hamsi bir balık deyildir ) beklenmeyen bereketi toprak mahsülleri ofisi ve fiskobirliğin geçen yıldan kalan fındık alacaklarını ödemesinin etkisi ile farklı bir hava vardı bu gün trabzonda...insanlar sabah saatlerinden itibaren serin havaya aldırmadan formaları atkı ve bereleri ile karnaval havası estiriyordu şehirde...minibüslerde yorumlar yapılıyor bir rüya hayel ediliyor ya yenersek deniyordu...bazıları Umut ve Cem' den patlama bekliyordu

ama olmadı...

Düşenin dostu olmazmış...hafta içi mükemmel futbolu ile avrupa macerasında ben Türkkiyeyi başarı ile temsil ederim dedirten fenerbahçe Trabzonspor maçına pekde ciddiye almıyordu kümeye düşme mücadelesi veren bir takım ne kadar ciddiye alınabilirdi ki.

ama çokda kolay olmadı...

Rüştünün sakatlığı sonuçu kaleya geçen Volkan inanılmaz hatalı goller yiyor ve güven vermeyen futbolu ile taraftarını tedirgin ediyordu. Fenerbahçenin aksayan tek yeri şimdilik kalesi...korkulan an 67. dakikada gerçekleşiyor ve Trabzonspor maç skorunu denğe getiriyordu...

FDenerbahçe neler yaptı...

Fenerbahçe akıllı futbolu ve mükemmel taktik anlayışını sahaya yansıttı...Galatasaray Arda, Beşiktaş Burak, Trabzon Gökdeniz üzerinden futbol oynarken Fenerde göze batan böyle bir futbolcu yoktu zaten bu olay güşsüz takımlarda görülen bir durumdur...Fenerde Denizin ve Appiah'ın mükemmel futbolu( Appiah bu futbolunu birde golle süsledi ) Fenerin bu akşam maçı kazanmasını yardım etti...
oyuna sonradan giren Mehmet eski taraftarını bu gece çok üzdü dakikalar 73. gösterdiğinde artık protesto zamanı çoktan gelmişti...

ama beklenen olmadı...

Trabzonspor taraftarlarının Ziya Doğan hoca ve Yönetime hemen istifaya davet etmeleri gerekiyordu, sabırsız olan taraftar ancak 87. dakikaya kadar dayanabildi ve patladı önce istifa sesleri arkasından sahaya inen bir taraftar...

peki maç sonuçu...

bir rüya hayel ettik ama gerçekleştiremedik...Trabzonspor:1 Fenerbahçe:2

Yakup Çoban Trabzondan bildirdi...

Tarih: 26 Kasım 2006, 22:03 - İp: 85.***.**4.73
baymertcan
baymertcan (üye)
Ankara / Meraklı

ne bu ya sırf konu açmış olmak için,
"eee ne istiyorsun burada?"
"önemli değil yaz bir şeyler"
"amaç ne?"
"yokkk, ölesine"

inanmıyorum oturup "bugün ne konu açsam" diye mi düşünüyorsunuz
allahım akıl fikir ver yarabbim aminnnn

Tarih: 26 Kasım 2006, 22:07 - İp: 88.***.**9.50
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

hadi ya maç öle mi bitti.hiç haberim yok.çok sevdiğim bi sevdiğim durum vahim demişti.kendisi galatasaraylı olurda...
ben en son süperman'ı izliyodum cnbc-e de.sonrasında babama kave yaptım gerisini hatırlamıyorm.yarın şoförüm tüm gün surat yapacak eminim.trabzonlu ve malum trabzonsporlu.amaniiin düşünmek bile istemiyorm

Tarih: 26 Kasım 2006, 22:11 - İp: 85.***.**2.161
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

arkadaşlar cancagızlarım burda yorumları kişileştirmeden yapalım...

Tarih: 26 Kasım 2006, 22:14 - İp: 85.***.**4.73
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

sayın baymertcan
allahtan akıl istemek çok büyük bi meziyet bilirsini ki.umarım vereceği aklı ii kullanırsınız

Tarih: 26 Kasım 2006, 22:14 - İp: 85.***.**2.161
baymertcan
baymertcan (üye)
Ankara / Meraklı

senden daha iyi kullanacağım kesin mandyy cim

Tarih: 26 Kasım 2006, 22:43 - İp: 88.***.**9.50
cabi
cabi (üye)
İstanbul / Meraklı

baymertcan abicim konu açmak insanların beyninde bi fikir akışı bir potansiyel olduğunu gösterir peki konu açmadan sadece yorum yapmak ne ifade ediyor başkalarının konularını eleştireceğine bi konu aç da nasılbi düşünce tarzın bir potansiyelin var görelim...
kusura bakma yakup polemik istemiodun ama idare et artık...

bu konuyu açtığın içinde teşekkürler

Tarih: 26 Kasım 2006, 23:06 - İp: 85.***.**4.73
cabi
cabi (üye)
İstanbul / Meraklı

bir beşiktaşlı ve trabzonsporu seven biri olarak trabzonspordaki performans kötü idi yönetim yerine oyuncuların üzerine gidilmeli oyuncular kendi performanslarının altında bir oyun sergilediler

Tarih: 26 Kasım 2006, 23:11 - İp: 85.***.**4.73
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

ya ne çekiyorz şu yönetimdeki kürdan meraklılarından
ömrümüzü yediniz be.kombinemi cüzdana göndüm

Tarih: 26 Kasım 2006, 23:16 - İp: 85.***.**2.161
cabi
cabi (üye)
İstanbul / Meraklı

bu kara tahtaya karalanacak bi kara yazı da şu gençliğin ve türk halkının ömrünü salak insanların yaşlabanlıklarını gösteren reyting canvarları yani her allahın günü gösterilen sabah programları buna artık bi son verin kimin ne yaptığını artık bilmek ve bu kişiler hakkında konuşmak yerine türkiyenin ve gençliğin daha ciddi problemmlerini taşımalıyız bu güzel türk insanın geçrdiği vakitlere yazık bu insanlardan çaldığınız bu kadar vakite yazık LÜTFEN BUNA BİR DUR DEYİN

Tarih: 26 Kasım 2006, 23:27 - İp: 85.***.**4.73